"Monarha-Flaminko" uzbrucējs Maksims Koļuškins spēles laikā nespēja savaldīties un izgāza visas emocijas uz mača arbitru.

Rīgas kausa spēlē piekautais tiesnesis izlīdzis ar uzbrucēju 3

Sports
2016. gada 30. augustā 18:20
Futbola kluba "Monarha-Flaminko" futbolists Maksims Koļuškins un mača tiesnesis Jānis Ikaunieks, kuram futbolists uzbruka šajās brīvdienās notikušajā mačā, vienojušies par izlīgumu.

Kā aģentūrai LETA paskaidroja VP, informācija saistībā ar mača laikā notikušo incidentu tika saņemta policijā, bet abi incidentā iesaistītie savstarpēji vienojās par izlīgumu.

"Monarhs-Flaminko" sestdien, 27.augustā, Rīgas kausa ceturtdaļfināla spēlē viesojās pie "Optibet Traktora" komandas. Vienā no spēles epizodēm tiesnesis Ikaunieks fiksēja vārtu guvumu mājinieku labā, bet "Monarhs-Flaminko" sāka iebilst, visaktīvāko pretestību soģa lēmumam izrādot Koļuškinam.

Tā arī nenomierinājies, Koļuškins turpināja agresīvi protestēt un lamāties, līdz galvenais tiesnesis viņam parādīja sarkano kartīti. Pēc noraidījuma saņemšanas Koļuškins iesita tiesnesim, nogāza to zemē un turpināja spert ar kājām, vēstīja "Tautasfutbols.lv".

Tikmēr "Optibet Traktora" spēlētāji metās aizstāvēt Ikaunieku un stumt iekarsušo Koļuškinu nost no tiesneša.

Kā viens no spēles aculieciniekiem Ģirts Kalnītis rakstīja sociālajā tīklā "Twitter", Ikaunieks saņēmis spērienu arī pa seju. Tiesa, Ikaunieks notiesājis spēli līdz galam un tikai pēc mača beigām devies uz policijas iecirkni.

"Pēc tam, kad es ieskaitīju vārtus, "Monarha-Flaminko" spēlētājs sāka protestēt. Es mēģināju viņu nomierināt, bet tiku nosaukts par cūku. Parādīju viņam sarkano kartīti, pēc kā notika uzbrukums tiesnesim. Mani nogāza, un iespēra ar kāju. Pēc tam spēlētājs nogāja no laukuma, un ar to viss incidents arī beidzās. Pēc spēles pie manis piegāja viņu treneris un atvainojās par sava spēlētāja uzvedību. Tikai tagad sāk sāpēt, parādās zilumi un sarkanumi," futbola blogam atklāja Ikaunieks, kurš svētdien devies pie ārstiem.

Koļuškinam par fizisku uzbrukumu tiesnesim draud diskvalifikācija līdz 12 mēnešiem vai noteiktam laika periodam. Tāpat viņam var piespriest naudas sodu līdz 1000 eiro.

Nonākšana mazākumā gan netraucēja "Monarham-Flaminko" svinēt uzvaru ar rezultātu 6:2.

Rīgas kauss futbolā ir Rīgas Futbola federācijas rīkots turnīrs, kurā piedalās Latvijas galvaspilsētas amatieru komandas un jaunatnes klubi.

LETA/Foto: fta.lv

Izlasi

Pētījumā par vardarbību skolās Latvijai pazemojoši rezultāti 36
Kā komunistu cenzūra to pieļāva? Viegla erotika un leģendārās "Kaukāza gūsteknes" zeķbikses 29
Kristaps Porziņģis savā stilā: "Atbildi sniegšu augustā! Nu labi, labi - es šovasar spēlēšu izlasē!" 20
Pievienot komentāru