Nitišs: "Ir prieks, ka spējām ātri rast vienošanos ar "Olsbergs MSE" par startu Spānijā - tā ir komanda un automašīna, ko labi pazīstu. Protams, sezonas vidū mainīt auto nebūs viegli, taču centīšos uzrādīt pēc iespējas labāku rezultātu."

"Tā ir komanda un automašīna, ko labi pazīstu." Reinis Nitišs atgriežas "Olsbergs MSE" sastāvā

Sports
2016. gada 31. augustā 11:52
Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs septembra vidū piedalīsies pasaules čempionāta posmā Spānijas pilsētā Barselonā, piedzīvojot atgriešanos "Olsbergs MSE" komandas sastāvā, informē sportista pārstāvji.

Pirms pāris dienām Nitišs pārtrauca sadarbību ar pasaules rallijkrosa čempionāta komandu "All-Inkl.com", kuras sastāvā bieži saskārās ar tehniskām ķibelēm un nespēja uzrādīt augstus rezultātus.

Nu Nitišs ir panācis vienošanos ar "Olsbergs MSE" komandu par dalību pasaules čempionāta posmā Barselonā, kas notiks no 16. līdz 18.septembrim. Nākamais posms norisināsies Latvijā, kurā gatavojas startēt arī Nitišs, bet vēl nav zināms, kuru komandu viņš pārstāvēs.

"Ir prieks, ka spējām ātri rast vienošanos ar "Olsbergs MSE" par startu Spānijā - tā ir komanda un automašīna, ko labi pazīstu. Protams, sezonas vidū mainīt auto nebūs viegli, taču centīšos uzrādīt pēc iespējas labāku rezultātu," pauda Nitišs, kurš sacensībās Barselonā startēs ar "Ford Fiesta" spēkratu, sacenšoties prestižākajā "Supercar" klasē.

"Esmu priecīgs, ka Reinis atgriežas mūsu komandā. Mēs visi zinām viņa kā braucēja potenciālu un sagaidām ciešu sadarbību starp Reini un mūsu jaunajiem komandas pilotiem," komentēja "Olsbergs MSE" vadītājs Andreass Ēriksons.

"Olsbergs MSE" komanda šosezon nevar lepoties ar augstvērtīgiem sasniegumiem. Tās sastāvā brauc zviedrs Kevins Ēriksons, kurš kopvērtējumā ar 57 punktiem ieņem 12.vietu, kamēr otrs braucējs Markuss Grenholms no Somijas ar 23 punktiem ir 15.pozīcijā.

Komandas otrais pilots ir divkārtējā pasaules čempiona autorallijā Markus Grenholma dēls.

Tikmēr Nitišs šosezon arī septiņos posmos ticis pie 23 punktiem un kopvērtējumā atrodams 16.vietā. Tiesa, sagaidāms, ka šonedēļ gaidāmais pasaules čempionāta posms Francijā viņam būs jāizlaiž, bet apritē viņš atgriezīsies devītajā posmā Barselonā. Latvijā no 30.septembra līdz 2.oktobrim gaidāms pasaules čempionāta desmitais posms.

Kopumā pasaules rallijkrosa čempionāta kalendārā šogad ir 12 posmi.

Iepriekšējās divas sezonas Nitišs pasaules čempionātā startēja tieši "Olsbergs MSE" komandas sastāvā. Pirmajā sezonā viņš sezonas kopvērtējumā ierindojās augstajā trešajā vietā, kamēr pērn bija septītais.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Izlasi

Pētījumā par vardarbību skolās Latvijai pazemojoši rezultāti 36
Kā komunistu cenzūra to pieļāva? Viegla erotika un leģendārās "Kaukāza gūsteknes" zeķbikses 29
Fiļs: "Pat steiku cepam uz maiņām!" Kā ar sievu sadzīvo Latvijas bagātākais vīrietis 46
Pievienot komentāru