Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

PČ hokejā 2012 noslēguma turnīra tabulas un rezultāti 7

Hokejs
2012. gada 20. maijā 23:04 2012. gada 20. maijā 23:04
Spēļu kalendārs un rezultāti pasaules čempionātā hokejā, kas no 4. maija līdz 20. maijam notiks Somijā un Zviedrijā:

 Ceturtdaļfināli:  

Ceturtdiena, 17. maijs   Helsinki                       

Kanāda - Slovākija 3:4 (1:2) (2:0) (0:2)

Ceturtdiena, 17. maijs   Stokholma                   Krievija - Norvēģija 5:2 (2:1) (0:1) (3:0)

Ceturtdiena, 17. maijs   Helsinki                      

ASV - Somija 2:3 (0:0) (1:1) (1:2)

Ceturtdiena, 17. maijs   Stokholma                   Zviedrija - Čehija 3:4 (1:2) (1:1) (1:1)

Pusfināli:

Sestdiena, 19. maijs  Helsinki                           Krievija - Somija 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)

Sestdiena, 19. maijs  Helsinki                          

Slovākija - Čehija 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Spēle par bronzas medaļu:

Svētdiena, 20. maijs  Helsinki                          

Somija - Čehija 2:3 (1:3) (0:0) (1:0)

Fināls:  

Svētdiena, 20. maijs Helsinki                           

Krievija - Slovākija 6:2 (1:1) (3:0) (2:1)

A Grupa (Spēles aizvada Helsinkos) ­

Valsts

 1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.  8.  Punkti  Vārti  Vieta

 Somija

 3:5

0:5 

5:2

1:0 

 1:0

7:1

4:1

15

 21:14

3.

 Kanāda

5:3

4:5 (pag.)

 3:2

 3:2

5:1

7:2

 8:0

19

 35:15

 1.

 ASV

5:0

5:4 (pag.)

5:2

 2:4

5:3

 7:2

3:2

(pag.)

16

 32:17

 2.

 Šveice

2:5

 2:3

2:5

0:1 

3:2

2:4

5:1

6

16:21

6.

 Slovākija

0:1

 2:3

4:2

1:0

5:1

 5:4

 4:2

15

21:13

4.

 Baltkrievija

 0:1

 1:5

3:5

2:3

 1:5

1:2

3:2

3

11:23

7.

 Francija

 1:7

 2:7

2:7

4:2

4:5

 2:1

 6:3

9

21:32

5.

 Kazahstāna

1:4

0:8

2:3

(pag.)

 1:5

 2:4

2:3

3:6

1

 11:33

 8.

B Grupa (Spēles aizvada Stokholmā)

Valsts  1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.  8.  Punkti  Vārti  Vieta

 Krievija

 7:3

2:0

 2:0

 4:2

 5:2

3:1

4:0

21

 27:8

1.

 Zviedrija

3:7

4:1

 5:2

3:1

4:0

6:4

4:0

18

 29:15

2.

 Čehija

0:2

1:4

 8:1

 4:3

(p.m.)

 3:1

 2:0

6:0

14

 24:11

 3.

 Vācija

0:2

 2:5

 1:8

4:12

2:3

 2:1

3:0

 6

13:32

 6.

 Norvēģija

2:4

 1:3

3:4

(p.m.)

12:4

3:0

6:2

6:2

 13

33:19

 4.

Latvija

 2:5

 0:4

 1:3

3:2

 0:3

 0:2

 5:0

 6

11:19

 5.

 Dānija

1:3

 4:6

0:2

1:2

2:6

2:0

3:4

(pag.)

 4

 13:23

 7.

 Itālija

0:4

0:4

0:6

0:3

2:6

0:5

4:3

(pag.)

 2

 6:31

 ­8.

­

Piektdiena, 4. maijs

­

12:15    Helsinki              ASV - Francija 7:2 (1:1) (3:1) (3:0)

13:15    Stokholma         Vācija - Itālija 3:0 (1:0) (1:0) (1:0)

16:15    Helsinki            

Kanāda - Slovākija 3:2 (1:0) (2:1) (0:1)

17:15    Stokholma         Čehija - Dānija  2:0 (0:0) (1:0) (1:0)

20:15    Helsinki            

Baltkrievija - Somija 0:1 (0:1) (0:0) (0:0)

21:15    Stokholma          Zviedrija - Norvēģija 3:1  (1:0) (1:1) (1:0)

Sestdiena, 5. maijs       

15:00        Helsinki           Šveice - Kazahstāna 5:1 (2:0) (3:1) (0:0)

17:15        Stokholma      

Latvija - Krievija 2:5 (1:0) (0:2) (1:3)

19:00        Helsinki           Kanāda - ASV 4:5 (1:1) (1:1) (2:2) (0:1)

21:15        Stokholma      

Zviedrija - Čehija 4:1 (1:0) (1:0) (2:1)

Svētdiena, 6. maijs 

12:15        Helsinki           Francija - Kazahstāna 6:3 (3:1) (1:1) (2:1)

13:15        Stokholma       

Dānija - Itālija 3:4 (0:2) (3:1) (0:0) (0:1)

16:15        Helsinki        Somija - Slovākija 1:0 (1:0) (0:0) (0:0)

17:15        Stokholma       

Krievija - Norvēģija 4:2 (0:0) (3:2) (1:0)

20:15        Helsinki        Šveice - Baltkrievija 3:2 (2:1) (0:1) (1:0)

21:15        Stokholma       

Vācija - Latvija

2:3 (0:1) (2:1:) (0:1)

Pirmdiena, 7. maijs       

16:15        Helsinki        Francija - Kanāda 2:7 (1:4) (1:1) (0:2)

17:15        Stokholma       

Čehija - Norvēģija 4:3 (1:1) (1:1) (1:1) (0:0) (1:0)

20:15        Helsinki        ASV - Slovākija 2:4 (1:3) (1:0) (0:1)

21:15        Stokholma       

Dānija - Zviedrija 4:6 (1:4) (1:2) (2:0)

Otrdiena, 8. maijs   

16:15        Helsinki        Baltkrievija - Kazahstāna 3:2 (0:1) 3:1) (0:0)

17:15        Stokholma        Latvija - Itālija 5:0 (1:0) (2:0) (2:0)

20:15        Helsinki       

Somija - Šveice 5:2 (1:0) (2:2) (2:0)

21:15        Stokholma        Krievija - Vācija 2:0 (1:0) (0:0) (1:0)

Trešdiena, 9. maijs        

16:15        Helsinki        Slovākija - Kazahstāna 4:2 (1:1) (1:0) (2:1)

17:15        Stokholma        Norvēģija - Itālija 6:2 (2:1) (2:1) (2:0)

20:15        Helsinki       

Kanāda - Šveice 3:2 (0:1) (1:0) (2:1)

21:15        Stokholma        Zviedrija - Vācija 5:2 (1:1) (2:1) (2:0)

Ceturtdiena, 10. maijs  

16:15        Helsinki        ASV - Baltkrievija 5:3 (2:1) (1:1) (2:1)

17:15        Stokholma        Dānija - Krievija 1:3 (1:2) (0:1) (0:0)

20:15        Helsinki       

Francija - Somija 1:7 (0:1) (0:4) (1:2)

21:15        Stokholma        Čehija - Latvija 3:1 (0:0) (1:1) (2:0)

Piektdiena, 11. maijs   

16:15        Helsinki        Kazahstāna - ASV 2:3 (0:0) (1:1) (1:1) (0:1)

17:15        Stokholma        Itālija - Čehija  0:6 (0:2) (0:3) (0:1)

20:15        Helsinki       

Somija - Kanāda 3:5 (2:0) (1:3) (0:2)

21:15        Stokholma        Krievija - Zviedrija 7:3 (1:2) (2:1) (4:0)

Sestdiena, 12. maijs      

12:15        Helsinki        Slovākija - Baltkrievija 5:1(1:0) (4:1) (0:0)

13:15        Stokholma        Norvēģija - Latvija 3:0 (1:0) (2:0) (0:0)

16:15        Helsinki       

Šveice - Francija 2:4 (0:1) (2:1) (0:2)

17:15        Stokholma        Vācija - Dānija 2:1 (0:0) (1:1) (1:0)

20:15        Helsinki       

Kazahstāna - Kanāda 0:8 (0:1) (0:2) (0:5)

21:15        Stokholma        Itālija - Zviedrija 0:4 (0:2) (0:1) (0:1)

Svētdiena, 13. maijs       

16:15        Helsinki        Somija - ASV 0:5 (0:1) (0:2) (0:2)

17:15        Stokholma        Krievija - Čehija 2:0 (1:0) (0:0) (1:0)

20:15        Helsinki       

Šveice - Slovākija 0:1 (0:1) (0:0) (0:0)

21:15        Stokholma        Vācija - Norvēģija 4:12 (0:3) (1:6) (3:3)

Pirmdiena, 14. maijs       

16:15        Helsinki        Baltkrievija - Francija 1:2 (1:0) (0:1) (0:1)

17:15        Stokholma        Latvija - Dānija 0:2 (0:0) (0:2) (0:0)

20:15        Helsinki       

Kazahstāna - Somija 1:4 (0:0) (0:3) (1:1)

21:15        Stokholma        Itālija - Krievija 0:4 (0:1) (0:2) (0:1)

Otrdiena, 15. maijs       

12:15        Helsinki        Kanāda - Baltkrievija 5:1 (1:1) (3:0) (1:0)

13:15        Stokholma        Norvēģija - Dānija 6:2 (0:0) (5:0) (1:2)

16:15        Helsinki       

Slovākija - Francija 5:4 (2:2) (1:1) (2:1)

17:15        Stokholma        Čehija - Vācija 8:1 (3:1) (3:0) (2:0)

20:15        Helsinki       

ASV - Šveice 5:2 (0:0) (2:1) (3:1)

21:15        Stokholma        Zviedrija - Latvija 4:0 (2:0) (1:0) (1:0)

Spēļu laiki var mainīties

Ceturtdaļfināli: A grupa (1-4) un (2-3), B grupa (1-4) un (2-3)

Pusfināli: A grupas uzvarētājs(1-4)/B grupas uzvarētājs(2-3)  - B grupas uzvarētājs(1-4)/A grupas uzvarētājs (2-3­)­

Kasjauns.lv


Citi šobrīd lasa

VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 40
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 9
Skatīt visus komentārus