Slavenais amerikāņu sprinteris Taisons Gejs nolēmis pievērsties bobslejam, turklāt šonedēļ viņš piedalīsies nacionāla mēroga stūmēju čempionātā.

Izcilais amerikāņu sprinteris Gejs pievērsies bobslejam 2

Sports
2016. gada 20. septembrī 17:20
Slavenais amerikāņu sprinteris Taisons Gejs nolēmis pievērsties bobslejam, turklāt šonedēļ viņš piedalīsies nacionāla mēroga stūmēju čempionātā, vēsta "NBC Sports".

Kā informējusi ASV Bobsleja federācija, Gejs jau kādu laiku slīpē savas iemaņas šajā sporta veidā, bet šonedēļ gaidāmais ASV bobsleja stūmēju čempionāts palīdzēs atlasīt komandas dalībniekus 2016./2017.gada Pasaules kausa sezonai.

Sacensībām, kas ilgs no trešdienas līdz sestdienai, pieteikušies kopumā 56 sportisti, tostarp arī pazīstamie sprinteri Raiens Beilijs un Lolo Džonsa, kura savus spēkus bobslejā izmēģinājusi jau iepriekš.

Ierasts, ka ASV bobsleja izlase startam Pasaules kausā tiek nosaukta oktobra beigās vai novembra sākumā. Jaunā sezona sāksies novembra izskaņā.

Gejam pašlaik pieder ASV rekords 100 metru sprintā (9,69 sekundes), taču 34 gadus vecā sportista karjeru aizēnojuši dopinga skandāli. Viņam tā arī ne reizi nav izdevies iegūt olimpisko medaļu, bet sportists spējis tikt pie godalgām pasaules čempionātos.

Geja dopinga skandāla dēļ viņam un visai ASV izlasei tika atņemta sudraba medaļa 2012.gada Londonas olimpisko spēļu 4x100 metru sprinta stafetē. Viņš piedalījās arī šovasar notikušajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Sākotnēji stafetē ASV izlase tika pie bronzas, taču sacensību noteikumu pārkāpumu dēļ komandai tā tika atņemta.

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 51
  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 0
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 14