Vrubļevskis turpinās darbu šajā amatā jau ceturto termiņu pēc kārtas.

Pēc pārvēlēšanas amatā Vrubļevskis pauž cerību uz lielāku veiksmi nākamajā olimpiskajā ciklā

Sports
2016. gada 30. septembrī 23:04
Jācer, ka nākamajā olimpiskajā ciklā visiem būs vairāk veiksmes, pēc atkārtotas pārvēlēšanas Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatā pauda Aldons Vrubļevskis.

Vrubļevskis arī atzina, ka Carnikavas novada domes deputāta Roberta Raimo piedalīšanās LOK prezidenta vēlēšanās tajās ienesa svaigumu. "Roberta piedalīšanās priekšvēlēšanu kampaņā ienesa zināmu svaigumu. Tāpat arī deva viņam pieredzi startam nākamā gada Carnikavas novada domes vēlēšanās," sacīja Vrubļevskis.

Viņš atzīmēja, ka līdz šim piedzīvojis labu sadarbību ar sporta nozares pārstāvjiem. "Cilvēks nestrādā viens, bet gan komandā. Tas darbs, ko esat novērtējuši, ievēlot mani, ir visa LOK kolektīva nopelns," uzsvēra Vrubļevskis.

LOK prezidents pauda cerību, ka nākamajā olimpiskajā ciklā visiem būs vairāk veiksmes.

Kā ziņots, Vrubļevskis turpinās darbu šajā amatā jau ceturto termiņu pēc kārtas. Par Vrubļevski nobalsoja 77 delegāti, bet par Raimo nodotas 11 balsis.

Pēc LOK darbības atjaunošanas 1988.gadā tai bijuši divi prezidenti, no 1988. līdz 2004.gadam komitejas prezidents bija Vilnis Baltiņš, kurš amatā pavadīja četrus termiņus, bet no 2004.gada šo krēslu ieņēmis Vrubļevskis.

Kandidātus amatam varēja izvirzīt olimpisko sporta veidu federācijas. Savas tiesības pieteikt kandidātus izmantoja 35 no 38 valstī reģistrētajām olimpisko sporta veidu federācijām.

Vrubļevski LOK prezidenta amatam izvirzīja 26 olimpisko sporta veidu federācijas, bet Raimo kandidatūru izvirzīja tikai Latvijas Kērlinga asociācija.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 16
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 26
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 10