Vrubļevskis turpinās darbu šajā amatā jau ceturto termiņu pēc kārtas.

Pēc pārvēlēšanas amatā Vrubļevskis pauž cerību uz lielāku veiksmi nākamajā olimpiskajā ciklā

Citi sporta veidi
2016. gada 30. septembrī 23:04 2016. gada 30. septembrī 23:04
Jācer, ka nākamajā olimpiskajā ciklā visiem būs vairāk veiksmes, pēc atkārtotas pārvēlēšanas Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatā pauda Aldons Vrubļevskis.

Vrubļevskis arī atzina, ka Carnikavas novada domes deputāta Roberta Raimo piedalīšanās LOK prezidenta vēlēšanās tajās ienesa svaigumu. "Roberta piedalīšanās priekšvēlēšanu kampaņā ienesa zināmu svaigumu. Tāpat arī deva viņam pieredzi startam nākamā gada Carnikavas novada domes vēlēšanās," sacīja Vrubļevskis.

Viņš atzīmēja, ka līdz šim piedzīvojis labu sadarbību ar sporta nozares pārstāvjiem. "Cilvēks nestrādā viens, bet gan komandā. Tas darbs, ko esat novērtējuši, ievēlot mani, ir visa LOK kolektīva nopelns," uzsvēra Vrubļevskis.

LOK prezidents pauda cerību, ka nākamajā olimpiskajā ciklā visiem būs vairāk veiksmes.

Kā ziņots, Vrubļevskis turpinās darbu šajā amatā jau ceturto termiņu pēc kārtas. Par Vrubļevski nobalsoja 77 delegāti, bet par Raimo nodotas 11 balsis.

Pēc LOK darbības atjaunošanas 1988.gadā tai bijuši divi prezidenti, no 1988. līdz 2004.gadam komitejas prezidents bija Vilnis Baltiņš, kurš amatā pavadīja četrus termiņus, bet no 2004.gada šo krēslu ieņēmis Vrubļevskis.

Kandidātus amatam varēja izvirzīt olimpisko sporta veidu federācijas. Savas tiesības pieteikt kandidātus izmantoja 35 no 38 valstī reģistrētajām olimpisko sporta veidu federācijām.

Vrubļevski LOK prezidenta amatam izvirzīja 26 olimpisko sporta veidu federācijas, bet Raimo kandidatūru izvirzīja tikai Latvijas Kērlinga asociācija.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 22
Cilvēki nofilmē, kā pa Minsku lielā ātrumā traucies tanks "ieskrien" stabā un avarē 7
Nodokļa parāda dēļ atsavina vienīgo īpašumu. Tikmēr Arniku no Mežaparka tā apmērs dzen šausmās 33
Pievienot komentāru