„Dinamo Rīga” prezidents Juris Savickis (no kreisās) Latvijas Hokeja federācijas vadītāju Kirovu Lipmanu nodēvējis par marasmātisku apgalvojumu autoru. Latvijas hokeja vadītāju konflikts samilzis tiktāl, ka viņi jau mētājas ar apvaionojumiem, kas pārkāpj pieklājības robežas.

Lipmans vaino Savicki Latvijas hokeja izlases neveiksmēs 2

Hokejs
2016. gada 7. oktobrī 15:30 2016. gada 7. oktobrī 15:30
Īsi pirms Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidenta pārvēlēšanas, hokeja kluba „Dinamo Rīga” prezidents Juris Savickis, LHF prezidentu Kirovu Lipamanu nosaucis par „marasmātisku izteicienu” autoru, kurš nav pelnījis viņa ievērību. Jau iepriekš Savickis paziņoja, ka „Dinamo” par Lipmanu nebalsos.

Lipmans žurnālā „Otkritij Gorod” apvainojis Savicki, ka tieši viņa dēļ Latvijas hokejisti nav izcīnījuši ceļazīmi uz 2018. gada Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā. Savickis tikai domājot par savām biznesa interesēm, traucē „Dinamo Rīga” darbību un iestājas pret pasaules hokeja čempionāta rīkošanu Rīgā 2021. gadā. To pierādot arī tas, ka pēdējā laikā „Dinamo Rīga” katastrofāli krities finansējums.

Kad radio „Baltkom” Savicki Savicki lūdz komentēt Lipmana apvainojumus, viņš īsi atbildēja: „Varu pateikt vienkārši – Lipmana kungam būtu liels gods, ja es komentētu viņa marasmātiskos izteicienus!”

Te jāpiebilst, ka Lipmans un Savickis savstarpējiem apvainojumiem apmainās jau gadiem ilgi.

Kasjauns.lv/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Bijusī Somijas prezidente kļūst par bezpajumtnieci un lūdz žēlastību 13
Porziņģi aizstāv NBA leģenda Šakils O’Nīls: “Nomainiet visus citus. Tikai ne viņu!” 3
Kā skaļi virsraksti ķer slinkus lasītājus 5
Pievienot komentāru