Tu atliec tikšanos ar klientiem, bieži kavē, esi zaudējusi radošumu darbā un problēmu risināšanā - šī ir viena no pazīmēm, ka tev darbā vajadzīga atpūta vai pārmaiņas.

Katrs rīts kā zobu sāpes... 8 pazīmes, ka tev ir profesionālā krīze 20

Dzīvesstils
2016. gada 6. janvārī 07:41 2016. gada 6. janvārī 07:41
Katrs rīts pienāk kā zobu sāpes, jo jau atkal jādodas uz darbu? Vairs nesmejies par citkārt asprātīgo kolēģu jokiem, jo tev tie sākuši šķist bezgaumīgi, bet paši kolēģi to vien domā, kā tev iedzelt un apvainot? Nolaižas rokas pēc katras sīkākās neveiksmes? Iepazīsti simptomus, kas liecina: tu esi profesionāli izdegusi un tev ir laiks atpūsties.

1. Darba laikā tu bieži skaties pulkstenī. "Cik ilgi vēl līdz pusdienām? Šodien laiks velkas mūžību. Aiziešu uzpīpēt. Varbūt jāsazvanās ar māsu, diez, kā šai iet? Šodien izdzēru tikai divas kafijas, varu atļauties aiziet pēc vēl vienas."

2. Palielinās tava pretestība vajadzībai iet uz darbu. "Man par to maksā algu? Nu, un tad?"

3. Tu atliec tikšanos ar klientiem, bieži kavē (vēlu ierodies un vēlu aizej), esi zaudējusi radošumu darbā un problēmu risināšanā.

4. Strādā daudz cītīgāk un ilgāk, bet sasniedz arvien mazāk.

5. Sāc biežāk dzert kafiju, izsmēķē vairāk cigarešu vai izdzer alkohola, esi pakļauta nelaimes gadījumiem. Lai atbrīvotos no stresa, mājās ik vakaru tu izdzer puspudeli vīna.

6. Tev zudusi veselīga humora izjūta, tās vietā stājies cinisks humors.

7. Tevi pavada pastāvīga neveiksmes izjūta, vainas apziņa, tu bieži jūti dusmas un apvainojies par katru nevainīgāko kolēģa joku.

8. Rūgtums, pastiprināta uzbudinātība parādās gan darbā, gan mājās. Sakliedz uz bērniem, sastrīdies ar dzīvesbiedru - un kā vēlāk secini, gluži bez iemesla.

Kasjauns.lv/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 56
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 5
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 32
Skatīt visus komentārus