Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Kādu mēteli un kā valkāt ziemā? Stila padomi 34

Stila jaunumi
2016. gada 8. janvārī 07:01 2016. gada 8. janvārī 07:01
Mētelis ziemā ir apģērba neatņemama sastāvdaļa un, tā kā tiek valkāts katru dienu, kļūst būtiskāks pat par ikdienišķajiem džinsiem, aksesuāriem un džemperiem. Burtiski – mētelis apsedz visu pārējo apģērbu, tāpēc tam jābūt fokusa punktam.
Mētelis = garš bleizers. Kā no vīriešu garderobes pārņemts. Garajam un žaketei līdzīgajam mētelim ir jābūt perfekti augumam atbilstošam un glaimojošam.
Mākslīgā kažokāda. Lai gan mākslīgā kažokāda nav pats siltākais virsdrēbju materiāls, oriģinālās tekstūras dēļ tā ir pati efektīgākā. Valkājama ar smalkiem vakara tērpiem un pat ar džinsa biksēm un sporta apaviem.
Krāsu prieks. Praktiski silts un intensīvās krāsas dēļ vizuāli iespaidīgs ir aitādu imitējošs materiāls. Modele Behati Prinslū novērtē, ka hipijiskais un bohēmiskais mētelis var būt koptēla fokusa punkts.
Zamša mētelis. Smalkas tekstūras mētelis ir simbols modernam šikam. Zamšs ir kā lielisks līdzsvars starp klasiku, lietišķumu un aktuālajām modes tendencēm.
Gluži kā halāts. Brīvi krītošs, pārliels, halātam līdzīgs mētelis ir tas virsdrēbju modelis, kurā tērpjas visas modīgākās slavenības.
Pufīgais mētelis. Dūnu mētelim nav jābūt tikai utilitāram un tāpēc garlaicīgam. Tas kļūst smalkāks un pilsētvidei piemērotāks ar kažokādas detaļām, spilgtām krāsām un citiem dekoratīviem elementiem.
Vēl gaišāks pastelis. Lai cik nepraktiski, balti un gaišo pasteļkrāsu mēteļi ir ziemas sezonas galvenie varoņi. Delikātā un smalkā krāsu palete apģērbus padara īpaši sievišķīgus, bet siluetus – maigus.
Anita Sedliņa, Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 25
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 9
Video: divi austrieši 18. novembrī Latvijai pasniedz ne to jaukāko dāvanu 4
Skatīt visus komentārus