60 Foto
Ja meklē idejas savai kāzu kleitai, noteikti apskati šos tērpus - tajos atspoguļojas visas patlaban aktuālās modes tendences.

Latviešu modele Karlīna Caune demonstrē pasakaini skaistus kāzu tērpus. FOTO 65

Skaistums
2016. gada 10. februārī 19:30
Izraēliešu izcelsmes augstās modes dizaineris Inbals Drors, kas rada pasakainus kāzu tērpus un vakarkleitas, par savas 2016.gada kolekcijas iemiesotāju izraudzījies pasaules slavu iemantojušo modeli - latvieti Karlīnu Cauni.

Jaunās kolekcijas tērpi veidoti, iedvesmojoties no mūžam nerimstošās pilsētas Ņujorkas, tāpēc nepārsteidz fotosesijai izraudzītā vieta - Ņujorkas ielas. Greznie pērlēm, kristāliņiem, smalkiem izšuvumiem un tamborētām mežģīnēm piesātinātie seksapīlie un reizē romantiskie tērpi lieliski kontrastē uz ikdienas fona šajā miljons garāmgājēju un iespēju pilsētā.

Inbala Drora 2016.gada kāzu kleitu kolekcijā atradīsiet visas šā gada modes tendences - kleitas aktuālajā miesaskrāsā un pelēcīgi rozīgajā krāsā, īsas kāzu kleitas, kleitas ar dziļiem v-veida kakla izgriezumiem un šķēlumiem, tērpus ar ziedu motīviem, caurspīdīgas kleitas, kleitas ar tērpā iestrādāta plīvura efektu un garām velcēm, kā arī kleitas ar romantiskām piedurknēm un apjomu veidojošajiem virssvārkiem.

Baudām Inbal Dror modes mākslas darbus un priecājamies par mūsu pašu Karlīnas Caunes kārtējo pārliecinošo veikumu!

 

Linda Pūce, Precos.lv / Publicitātes foto
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 12
  • 100 islāmticīgās lakatos sastājas uz Vestminsteras tilta Londonā 24
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 15