Viljamss jau iepriekš darbojies modes industrijā. Viņš ir viens no japāņu apģērbu zīmola "Billionaire Boys Club" dibinātājiem.

Farels Viljamss kļuvis par džinsu zīmola "G-Star Raw" līdzīpašnieku

Mode
2016. gada 10. februārī 20:26 2016. gada 10. februārī 20:26
Amerikāņu mūzikas producents Farels Viljamss kļuvis par džinsu zīmola "G-Star Raw" līdzīpašnieku, otrdien paziņoja zīmola pārstāvji.

Amsterdamā un Losandželosā bāzētā kompānija sacīja, ka Viljamss iesaistīšoties gan dizainu veidošanā, gan arī lēmumu pieņemšanā par biznesa stratēģiju un reklāmu.

""G-Star" ir neatkarīgi domājoša un progresīva kompānija. Es uzskatu, ka tas būs 21.gadsimta vadošais džinsu ražotājs," sacīja 42 gadus vecais Viljamss.

Viljamss jau iepriekš darbojies modes industrijā. Viņš ir viens no japāņu apģērbu zīmola "Billionaire Boys Club" dibinātājiem.

Viljamss iepriekš sadarbojies ar "G-Star Raw" projekta "Bionic Yarn" laikā. Viņš palīdzēja izveidot džinsu kolekciju, kas tika ražota no okeānā savāktām plastmasas pudelēm.

"G-Star Raw" atklāja, ka Viljamss iesaistīšoties vairākos ar dabas aizsardzību saistītos pasākumos.

Viljamsa karjera aizsākās grupā "The Neptunes", bet vēlāk viņš kļuva par pieprasītu mūzikas producentu. Viņš sacerējis dziesmas tādiem izpildītājiem kā Madonna, Britnija Spīrsa un Šakira.

Viljamsam ir arī veiksmīga solokarjera. Viņa dziesma "Happy" kļuva par hitu visā pasaulē.

LETA / Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Lūk, kādu tērpu kāzām izvēlējusies ASV pirmā lēdija Melānija Trampa 5
Savā automašīnā pie lidostas atrasts miris Krievijas hokeja izlases treneris 2
Pasauli satriec sievietes snaiperes reakcija uz lodi, kas gandrīz viņu nogalināja. VIDEO 5
Pievienot komentāru