Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Naomi Kempbela: "Princesei Diānai būtu patikusi Megana Mārkla" 11

Dzīvesstils
15. maijā 06:02 2018. gada 15. maijā 06:02
Jauns.lv
Svētdien Kannu kinofestivālā Francijā notika britu supermodeles Naomi Kempbelas rīkots labdarības pasākums "Fashion for Relief". Šoreiz tā tēma bija - vienlīdzības līmenis. Tikšanās laikā ar žunālistiem Kempbela runāja par rasu vienlīdzību un pieminēja arī nelaiķi princesi Diānu, kura, pēc Naomi domām, ļoti atzinīgi vērtētu sava jaunākā dēla prinča Harija līgavu Meganu Mārklu, kuras māte ir afroamerikāniete.

Supermodele Naomi Kempbela. (Foto: AP)

Pasākums notika lidostas angārā, un tajā piedalījās Adrians Brodijs, Mario Balotelli, Karla Bruni-Sarkozi un daudzas citas slavenības. Pa mēli soļoja slavenas modeles - Bella Hadida, Villija Hārlova, Nataša Polija un Sāra Sampaio. 

"Es zinu, ka princese Diāna būtu ļoti laimīga, ka viņas dēls precas ar sievieti, ar kuru vēlas. Viņai noteikti patiktu Megana, un tas ir fantastiski. Manuprāt, šis ir vēl viens piemērs, kā pasaulei vēstīt par rasēm, un šis pāris noteikti kļūs par simbolu visas pasaules mērogā. Novēlu viņiem visu to labāko un laimi, kas nekad nebeidzas," tiekoties ar medijiem, sacīja Naomi Kempbela.

Pasākuma mērķis šogad ir vākt naudu labdarības organizācijai "Save the Children" un kampaņai "Times Up", kas cīnās pret seksuālo uzmākšanos darba vietā.

Naomi Kempbela organizāciju "Fashion for Relief" dibināja pirms 13 gadiem. Šajā laikā vākti līdzekļi cīņai ar Ebolas vīrusu un Haiti zemestrīcē cietušo atbalstam.
 

Citi šobrīd lasa

Irēna Pulkinena neslēpj, ka viņai drīz jau 70: "Es no vecuma nebaidos" 8
Vēža slimniecei Sanitai veikta otrā ķīmijterapija; māte pastāsta par progresu ārstniecības procesā 4
Dāvida 50 nokrāsas #2: Lieckalniņas aiziešana no vīra ar bērnu uz rokām un Kombuļu Paskvāles mistērija 9
Skatīt visus komentārus

"Любовница" Петросяна впервые прокомментировала слухи о своей беременности

Врачи пытались спасти похороненную заживо овчарку