Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vida Press

4 košas pavasara virsdrēbju stila idejas 7

Stila jaunumi
3. maijā 14:11 2018. gada 3. maijā 14:11
Olga Kolotova | Pastaiga
Ādas mēteļi un jakas, mēteļi ar spilgtiem ziedu rakstiem un izšuvumiem, un jā - arī kažoki. "Pastaiga" vēstī, kas šobrīd aktuāls virsdrēbju modē.

Kažoki

Pat ja kādam tas šķitīs dīvaini, kažokus turpmāk valkāsim visu gadu – ziemā virs apjomīgiem džemperiem, pavasarī ar elegantiem kostīmiem un kleitām, vasarā – ar šortiem, bet varbūt pat virs peldkostīma…

Āda

Ādas mēteļi un jakas bieži vien pilda dekoratīvas funkcijas, tāpēc to krāsu, formu, faktūru un detaļu daudzveidībai nav nedz robežu, nedz griestu. No sešdesmitajiem līdz deviņdesmitajiem, no rokenrola un sporta – līdz klasikai un romantikai. Modē ir visi veidi, galvenais ir izskatīties maksimāli pamanāmai!

Foto: Vida Press

Klasika

Labi zināma patiesība – klasika ir uz mūžiem! Bet, ja reiz tā, tad kurš atļausies nosaukt to par garlaicīgu? Vēl jo vairāk – tieši ar klasisku mēteli var realizēt visdrosmīgākās kombinācijas, vienlaikus nezaudējot elegances piesitienu.

Faktūras

Spilgtas mēteļu faktūras ir ļoti karsta tendence. Izšuvumi, ziedu raksti, kontrastu pilna ģeometrija un pat spīdīgi fliteri – viss, kas var radīt patiesi pavasarīgu iespaidu!

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "Nasing spešal" nobāl Kirova Lipmana priekšā; par viņu iesmej pat hokeja personības 12
"ABLV Bank" līdzīpašnieks Oļegs Fiļs vēršas policijā par bijušās sievas iespējamajiem kriminālpārkāpumiem 51
ASV brīdina darbiniekus Ķīnā uzmanīties no "nenormālām skaņām"
Skatīt visus komentārus

Пара предалась разврату прямо на кассе "Макдоналдса" на глазах у детей

Шокирующий момент: мужчина вылетает в воздух из машины в момент аварии