Dziedātājs Roberto (no kreisās), ECCO pārstāvis Latvijā Kaspars Daugalis, modes blogere Alīna Kellere un bārmenis Arnis Bikšus.

Prezentē jaunos ECCO apavus 8

Stila jaunumi
2016. gada 24. martā 14:25 2016. gada 24. martā 14:25
Otrdien Vecrīgas kafejnīcā “Melodija” ar dziedātāja Roberto stāstiem par atpūtu Arābu Emirātos un bārmeņa Arņa Bikšus krāsainiem kokteiļiem komfortablo dāņu apavu zīmols ECCO atzīmēja jaunu modeļu ienākšanu tirgū.

Dziedātājs un TV raidījuma vadītājs Roberto Meloni jaunos apavus jau izmēģinājis, pirms pāris nedēļām dodoties braucienā uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem. “Izlidojot no Rīgas, bija ziema, bet tur – plus 30 grādi. Taču šīs jaunās sporta kurpes es nenovilku, jo jutos vienlīdz ērti un gaumīgi gan mīnusos, gan plusos,” patīkamajā pārsteigumā dalās Roberto.

Dāņu apavu zīmols ECCO iepazīstināja ar 2016. gada pavasara/vasaras kolekciju ECCO “Intrinsic Karma” - krāsainiem sportiska stila apaviem sievietēm un vīriešiem. To izcilo kvalitāti nodrošina apavu darināšanas tradīcijas, mūsdienu tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiāli.  

ECCO “Intrinsic” modeļi visi ir no īpašā adījumā veidota tekstila vai mīkstās jaka ādas - tas stilu padara vienkāršu, aktuālu un modernu. Apavu darināšanā izmantotā tehnoloģija nodrošina dabisku pēdu kustību. Jaunās kolekcijas modeļiem ir tiešās iestrādes vienkomponenta PU ārzole ar noapaļotu papēdi, kas veicina komfortu un elastīgumu.

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders


Citi šobrīd lasa

Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 68
Jaunie dakteri negrib pildīt Čakšas pavēli un par smiekla naudu strādāt ārstu streika laikā 31
Skatīt visus komentārus