Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: kā ikdienā dzīvo 18 gadu vecā studente Jūlija, kura nupat kļuva par "Mis Krievija 2018" 18

Skaistums
17. aprīlī 16:50 2018. gada 17. aprīlī 16:50
Jauns.lv
Šajā nedēļas nogalē Piemaskavā noticis skaistumkonkurss “Mis Krievija 2018”, par kura uzvarētāju kļuvusi studente no Čuvašijas - 18 gadu vecā Jūlija Poļačihina. Jūlija ir topošā žurnāliste un mācās Čuvašijas valsts universitātē. Pievilcīgā jauniete savos ikdienas mirkļos labprāt dalās sociālajā tīklā "Instagram", kur viņai ir vairāk nekā 20 000 sekotāju.

Titula "Mis Krievija 2018" ieguvēja ir sportiska meitene – viņa nopietni nodarbojas ar fitnesa aerobiku un bērnībā pat bijusi Čuvašijas republikas izlasē. Paralēli mācībām viņa strādā arī par modeli, savukārt nākotnē plāno pievērsties skaistumkopšanas jomai.

Jūlija Maskavas ielās - kopā ar otrās "Vice mis Krievija 2018" titula ieguvēju, "Mis Jakutiju" Natāliju Strojevu. (Foto: instagram.com/polyachihinayulia)

Instagramā Jūlija dalās gan fotomirkļos no savas modeles ikdienas Parīzē un citviet, gan skaistumkonkursu aizkulisēm Maskavā, gan sportiskajām aktivitātēm. Jaunā Krievijas skaistumkaraliene ir savas dzimtās pilsētas Čeboksaru patriote un ar to lepojas arī sociālajos tīklos.

Vairāk par konkursu lasi šeit: http://jauns.lv/raksts/skaistums/277993-par-skaistako-sievieti-krievija-izveleta-18-gadu-veca-studente-no-cuvasijas

Citi šobrīd lasa

Perfekta parīziete nekad nelieto rozā lūpu krāsu. Atklājam, kādus stila trikus izmanto allaž elegantās franču sievietes 3
Šie likumi princim Harijam un Meganai būs jāievēro, kad viņiem piedzims bērni 3
Treneris nepilngadīgai krievu biatlonistei piedāvā seksu un veidot attiecības apmaiņā pret veiksmīgu karjeru 14
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus