Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ivankas Trampas kleita nocenoto preču veikalā "TK Maxx". (Foto: Caters News Agency)

Britu dāma piedzīvo šoku, nocenoto preču veikalā ieraugot Ivankas Trampas zīmola kleitu pa lēto 13

Mode
13. aprīlī 15:36 2018. gada 13. aprīlī 15:36
Jauns.lv
Klienti Terēzi Lovu Lielbritānijā tik ļoti uzjautrinājis fakts, ka nocenoto zīmolu apģērbu veikalā "TK Maxx" atrodama ASV prezidenta meitas Ivankas Trampas kleitu, ka viņa nolēma ar šo stāstu vērsties britu medijos.

Lova tabloīdiem stāstījusi, ka par ASV pirmo meitu dēvētās Trampas zīmolu drēbes acīmredzami bija nevienam nevajadzīgas. Lai arī ASV cena par Trampas kleitu pārsniedz 100 eiro atzīmi, "TK Maxx" veikalā Austrumlondonā to var nopirkt par 40 eiro. 

Lova stāsta: "Kad es ieraudzīju Ivankas Trampas zīmolu, es nebrīnījos, ka tas nonācis šeit. Šeit nonāk daudzas preces, kuras slikti pērk, vai neviens nevēlas. Ja godīgi, es uzskatu, ka tas ir jestri, ka viņas drēbes nonāk šeit, īpaši, ņemot vērā to, ka viņas tēvs ir viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē". 

Pircēja turpina: "To par pilnu cenu pavisam noteikti neviens nevēlējās," norādot, ka, viņasprāt, kleita šī kleita ir visai neglīta. 

Citi šobrīd lasa

Pirmo lēdiju stila cīņa: Melānija Trampa un Brižita Makrona abas tērpjas baltā 16
Pēc 26 pazīšanās gadiem apprecas modes māksliniece Pāvuliņa un finanšu ministres padomnieks Pjatkins 7
22 gadus vecā Elvīra spiesta dzīvot veco ļaužu pansionātā - valsts nevar viņai palīdzēt ar invalīdam piemērotu dzīvokli 32
Skatīt visus komentārus