Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Stiliste Magele atklāj, bez kā nedrīkst iziet no mājas 20

Stila jaunumi
11. aprīlī 12:41 2018. gada 11. aprīlī 12:41
Jauns.lv
“Cilvēkiem vajadzētu vairāk uzmanības pievērst tieši aksesuāriem, ko mēs ne vienmēr darām. Mēs vairāk domājam par apģērbu nomaiņu. No situācijas var iziet ar daudz mazākiem līdzekļiem un variantiem,” stiliste un grima māksliniece Biruta Magele norādīja RīgaTV 24 raidījumā "Rampas ugunis".

Stiliste uzskata, ka vīriešiem vajadzētu piedomāt pie kurpēm, brillēm un rokas pulksteņa: “Kurpēm jābūt ļoti labām, uz tām vajadzētu spēlēt. Tām jābūt stilīgām, modernām, nospodrinātām. Kā aksesuāru varētu paņemt stilīgu, modernu brilli, un nebūtu tik daudz jādomā par visu pārējo apģērbu. Aksesuāram ir baigā nozīme! Ja tu uzliec modernu pulksteni, ja tu uzliec modernu brilli un ja tev vēl ir labas kurpes, tad viss ir kārtībā.”

Arī sievietēm svarīgākie ir aksesuāri. “Sievietei tagad, piemēram, pavasarī – arī viena stilīga brille, viena pareizā, stilīgā somiņa, viena stilīga kurpīte, un varbūt pat varētu iztikt bez pārējā apģērba nomaiņas. Ar šiem atribūtiem pilnīgi pietiktu, lai teiktu: “Moderna aizgāja!”” raidījumā sacīja Magele.

Stiliste gan smejoties noteica, ka pats galvenais, izejot no mājas, ir būt tīram un sakoptam: “Pirmkārt, jābūt ir tīram. Tas ir noteikti, tas ir primārais. Pēc tam var nākt viss pārējais.”

Citi šobrīd lasa

Harijs un Megana neieradīsies uz prinča Čārlza 70. dzimšanas dienas balli 6
VIDEO: Rīgas Centrāltirgū izceļas masu kautiņš - strīda karstumā nežēlo arī sievietes 56
Atjautīgā veidā pieķer uzņēmumu, kurš maldināja pircējus ar savām pankūkām 39
Skatīt visus komentārus

17-летняя беременная дочь российского топ-менеджера выпала из окна 1

Лизе и Гарри - 5 лет! Дети Пугачевой и Галкина получили очень необычный подарок