Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogiene Ketrīna gaisa temperatūru Norvēģijā nosaukusi par „stindzinošu”. (Foto: Vida Press)

Pārsteidzošs iemesls, kāpēc hercogiene Ketrīna nekad publiskā vietā nenovelk mēteli 28

Stila jaunumi
7. februārī 06:50 2018. gada 7. februārī 06:50
Kasjauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna izbrīnīja daudzus, kad pusdienojot ar Norvēģijas kroņprinci Hākonu un viņa sievu princesi Meti-Māritu. Norvēģijā valdīja sals (hercogiene gaisa temperatūru šajā zemē nosaukusi par „stindzinošu), viņa nenovilka savu ziemas mēteli

Oficiālajā fotogrāfijā hercogiene Ketrīna redzama modes nama „Dolce & Gabbana” darinātā mētelītī, kas ir pilnībā aizpogāts. Hercogienes vīrs princis Viljams sēž sievai līdzās ģērbies daudz piemērotāk iekštelpām – žaketē, zem kuras uzvilkts krekls un džemperis. Līdzīgi – vieglākā apģērbā tērpušies arī pusdienu rīkotāji – Norvēģijas princis un princese.

Arī, tiekoties ar Norvēģijas skolēniem, hercogiene Ketrīna palika mētelī, kamēr pārējie virsdrēbes novilka. (Foto: Vida Press)

Visiem labi zināms, ka mētelis nav pats ērtākais apģērbs, kurā brīvi kustināt rokas un ieturēt maltīti. Tāpēc fanus vēl jo vairāk izbrīnījis tas, ka hercogiene to nenovilka. Izskaidrojums patiesībā ir ļoti vienkāršs – to paredz karaļnama dreskods. Žurnāla „OK!” britu izdevums norāda, ka britu karaliskās ģimenes sievietēm nav atļauts publiskā vietā novilkt mēteli, jo šāda rīcība tiek vērtēta kā „lēdijas necienīga”.

Lai gan hercogiene Ketrīna viesojās prinča Hākona un princeses Metes-Māritas mājās, pusdienas skaitījās oficiāls pasākums, kura norisei līdzi sekoja preses fotogrāfu kameras. Tas attiecīgi nozīmēja, ka, ievērojot karaliskās ģimenes tradīciju, viņai liegts novilkt mēteli – pat neraugoties uz to, cik silts ir konkrētajā telpā.

Lūk, ārā arī princim Viljamam mugurā mētelis un ap kaklu silta šalle. (Foto: Vida Press)

Šis karaliskais likums tik daudz neizbrīna, ja atsaucam atmiņā karalieni Elizabeti II un to, cik reti Viņas Majestāti varam redzēt bez mēteļa mugurā. Britu karaliskā ģimene aizvien ievēro senas tradīcijas, ko mūsdienu pasaulē nenodēvēt par laikmetīgām. Princim Džordžam, piemēram, līdz konkrētam vecumam vienmēr jāstaigā šortiņos (arī ziemā), jo garās bikses uzskatāmas par „piepilsētas puiku” apģērbu, nevis aristokrātam atbilstošu.

Citi šobrīd lasa

Mazkustīgums palielina sirdslēkmes risku - kā ar pavisam nelielām aktivitātēm no tā izvairīties 1
Pauls spēlē Pugačovai un Galkinam... Un tad pie klavierēm piesēdās primadonnas dēls! 2
Pēc īpaši traģiska gada Vācijā eksperti nonāk pie sāpīga secinājuma - daudzi bērni noslīkuši, jo vecāki šļūkā telefonus 20
Skatīt visus komentārus

Видео: Раймонд Паулс побывал в гостях у Пугачевой на вилле в Юрмале

Мать покупает двухлетнему сыну по две пачки сигарет в день, чтобы остановить его истерику 3