Fotoepilators – līdz pat 2 mēnešiem gluda āda? 17

Skaistums
2016. gada 21. aprīlī 12:00 2016. gada 21. aprīlī 12:00
1891. gadā Nīderlandē dibinātais uzņēmums – Philips – ir daudzveidīgs veselības un labklājības veicināšanas uzņēmums. Philips radītās programmas EcoVision mērķis ir līdz 2025. gadam padarīt pasauli veselīgāku un ilgtspējīgāku, uzlabojot dzīvi 3 miljardiem cilvēku. Tas tiek īstenots ar jēgpilnu inovāciju radīšanu tādās svarīgākajās jomās kā veselības aprūpe, mājturības preces un apgaismojums. Viena no šīm inovācijām ir Philips Lumea fotoepilators, kas paredzēts drošai un efektīvai lietošanai mājas apstākļos, lai atbrīvotos no liekajiem matiņiem līdz pat 2 mēnešiem.

Kas ir Philips Lumea fotoepilators?

Philips Lumea fotoepilatora pamatā ir novatoriska IPL (intensīvi pulsējošās gaismas) tehnoloģija, kas izmanto gaismu. Tā radīta, izmantojot paņēmienus, ko lieto profesionālos skaistumkopšanas salonos. Philips pielāgoja šo tehnoloģiju drošai un efektīvai lietošanai mājas apstākļos. Cieši sadarbojoties ar vadošajiem dermatologiem, tika attīstīta revolucionāra matiņu likvidēšanas sistēma. Vairāk nekā 10 gadu garumā veikti plaši klientu apmierinātības pētījumi ar vairāk nekā 2000 brīvprātīgajiem.

 

Kā darbojas Lumea?

Philips Lumea raida saudzīgus gaismas impulsus matiņa saknei. Tā rezultātā matiņš pats izkrīt, un tiek kavēta matiņa atkārtota ataugšana. Klīniskie pētījumi ir pierādījuši ievērojamu matiņu samazināšanos, veicot procedūru tikai 4 reizes ik pēc 2 nedēļām, nodrošinot gludu ādu bez matiņiem. Tiesa gan, pirmās manāmās izmaiņas varēsi redzēt jau pēc pirmajām 2 lietošanas reizēm. Šīs procedūras regulāra atkārtošana saglabās zīdaini maigu ādu arī ikdienā. Izmantošanas laiks starp procedūrām var būt dažāds atkarībā no matiņu ataugšanas individuālajām īpatnībām, taču nedrīkst būt īsāks par 2 nedēļām.

Tātad:

Kā lietojam Lumea fotoepilatoru pirmoreiz?

Ik pa 2 nedēļām, sākotnēji procedūru atkārtojot 4 reizes.

Kā lietojam Lumea fotoepilatoru pēc sākotnējā cikla pabeigšanas? Atkarībā no nepieciešamības un individuālajām iezīmēm, taču ne biežāk kā reizi 2 nedēļās.

Kādiem matiem un ādas tipiem ir piemērots Lumea fotoepilators?

Fotoepilācija ir efektīva, lai atbrīvotos no dabiski tumši blondiem, brūniem un melniem matiņiem. Philips Lumea sistēma, tāpat kā citas gaismas procedūras, nav efektīva rudiem, dabiski gaiši blondiem vai sirmiem matiem. Dāmas, kuru dabiskā matu krāsa ir kāda no piemēroto matu krāsu saraksta, taču ikdienā galvassegu rotā blondas krāsas mati, kuri iegūti balināšanas rezultātā, Lumea fotoepilators rezultātu nodrošinās. Ierīce nav piemērota ļoti tumšai ādai.

Uz kurām ķermeņa zonām var izmantot Philips Lumea?

Droši izmantojiet, lai noņemtu matiņus uz sejas (augšlūpa, zods un vaigi) un citām ķermeņa daļām, piemēram, kājām, rokām, vēdera, padusēm un bikini zonā.

Kādas vēl ir Philips Lumea fotoepilatora priekšrocības?

•    Bez sāpēm, bez ieaugušiem matiņiem, lieka apsārtuma un pigmentācijas.

•    Dari “kad” un “kur” vēlies – nav jāplāno pieraksts skaistumkopšanas salonā, jo Lumea fotoepilators ir paredzēts drošai lietošanai mājās.

•    Nav nepieciešamas rezerves daļas – ne lampas, ne želejas, kas laika gaitā bieži vien palielina kopējās izmaksas citu zīmolu līdzīgām ierīcēm.

•    Vairāk nekā 250 000 zibšņu nodrošina aptuveni 12 gadu darbmūža (apstrādājot visu ķermeni ar augstāko noregulējumu).

Īpaši ātra kāju apstrāde

 

Lielais 4 cm2 procedūru logs ir veidots, lai nodrošinātu īpaši ātru lietošanu uz lielām zonām, piemēram, kājām.

Papildu drošība izmantošanai uz sejas

 

Sejas uzgalim ir īpaši izstrādāts iebūvēts gaismas filtrs drošai un ērtai izmantošanai uz augšlūpas, zoda un vaigiem. Turklāt tā procedūru loga lielums ir 2 cm2, kas rūpējas par īpašu precizitāti. Šo uzgali vari izmantot arī citās jutīgās ķermeņa zonās, piemēram, padusēs vai grūti aizsniedzamās vietās.

Īpašais bikini zonas uzgalis

 

Bikini zonas uzgalis efektīvai bikini matiņu apstrādei. Šajā zonā matiņi parasti ir izturīgāki un biezāki nekā kāju matiņi, tāpēc arī šis uzgalis nodrošina papildu efektivitāti.

Kur iegādāties Philips Lumea fotoepilatoru?

Vairāk par Philips Lumea fotoepilatoru un tā iegādes iespējām vari uzzināt šeit.

 

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Philips/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Īsti radošā garā atklāj Žaklīnas jauno izklaides TV kanālu 34
Video, kurš pārsteidz visu pasauli. "Rēgu-automašīna" iekļūst mīklainā negadījumā 6
Divus gadus vecs puisītis kļuvis par 8. upuri, ko nogalinājusi IKEA kumode 39
Skatīt visus komentārus