Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pozējot modes žurnālam „Vogue”, hercogiene Ketrīna vēlējusies parādīt savu patieso būtību un ģērbties drānās, kādas iecienījusi ikdienā, kad nepilda oficiālos pienākumus. Viņa uz fotosesiju devusies pašas vadītā auto un ar ruļļiem matos.

Hercogiene Ketrīna uz fotosesiju devusies pašas vadītā auto ar ruļļiem matos 10

Stila jaunumi
2016. gada 6. maijā 14:30 2016. gada 6. maijā 14:30
Kembridžas hercogiene Ketrīna (34), kas nesen pozējusi prestižā modes žurnāla „Vogue” rīkotā fotosesijā, pārsteigusi ar savu vienkāršību. Viņa nevēlējās smalkus tērpus un briljantu rotas. Arī personīgais šoferis viņai nebija vajadzīgs.

Glancēta žurnāla fotosesijai dāmas parasti izvēlas greznus tērpus un briljantiem bagātīgi rotātas dārglietas. Šādās fotosesijās daiļā dzimuma pārstāves redzamas vislabākajā un smalkākajā, kas vien tirgū par bargu naudu nopērkams.

Kembridžas hercogienes Ketrīnas rīcībā ir pasaulslavenu dizaineru darinājumi, kā arī naudas izteiksmē pat nenovērtējamas diadēmas un dārglietas. Taču, pozējot modes žurnāla „Vogue” britu izdevumam, hercogiene vēlējās parādīt savu patieso būtību. Šīm fotogrāfijām nepiemīt gaidītais glamūrs, no tām staro sirsnība un vienkāršība. Britu „Vogue” galvenā redaktore Aleksandra Šulmane, kas intervējusi hercogieni, norāda, ka Ketrīna vēlējusies, lai viņas apģērbs atspoguļoti „personīgo būtību”, tāpēc izvēlējusies pozēt „džinsos, kreklos un T-kreklos”. Fotosesija notikusi Anglijas laukos, un Ketrīna turp devusies pašas vadītā automašīnā, turklāt vēl ar ruļļiem matos.

Šīm fotogrāfijām nepiemīt gaidītais glamūrs, no tām staro sirsnība un vienkāršība.

Ruļļus hercogienes matos ietinusi viņas personīgā friziere Amanda Takere, savukārt dekoratīvo kosmētiku pirms fotosesijas uzklājis žurnāla „Vogue” vizāžists.

Aleksandra Šulmane slavē hercogieni, norādot, ka viņa izturējusies kā profesionāla modele, kas ieradusies uz fotosesiju. Ketrīna ne reizi nav izvilkusi savu mobilo tālruni un arī nav sūdzējusies par aukstumu, lai gan fotosesija notikusi ziemā un hercogienei dažbrīd kameras priekšā nācies stāvēt vien „plānā kokvilnas krekliņā”.

Redaktore Šulmane atzīt, ka jau kopš brīža, kad hercogienei izteikts piedāvājums piedalīties šajā fotosesijā, viņa zinājusi, ka neģērbs Ketrīnu „glaunos vakartērpos ar diadēmām matos”. Arī redaktore iecerējusi atspoguļot hercogienes patieso dabu. Tāpēc Ketrīnai izvēlēts tāds apģērbs, kādu viņai „patīk nēsāt ikdienā, kad nepilda sabiedriskos pienākumus – džinsi, krekli, T-krekli. Līdzīgi kā mums visiem.”

Tiesa, arī „vienkāršais apģērbs”, kādā fotosesijai saposta hercogiene, nācis no atzītiem modes namiem. Paralēli tādiem britu zīmoliem kā „Burberry”, „Beyond Retro”, „Dune” un „Cabbages & Roses”, Ketrīna pozējusi arī modes nama „Petit Bateau” topiņā ar svītrām un „Le Kitt” svārkos – apģērbos, kas izrādīti pat skatēs Londonas modes nedēļā.

 

 
 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vogue, Instagram, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 18
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 27
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības
Skatīt visus komentārus