Sarkanie toņi ir klasika, ar ko nevar nošaut greizi.

Lietišķais manikīrs. Vasaras nagu modes tendences darbam birojā

Skaistums
2016. gada 27. jūnijā 17:49
Vasara vienmēr diktē savus noteikumus: apģērbam jābūt gaisīgam, meikapam minimālam, frizūrām - it kā matos būtu apmaldījies vējš , manikīram – pēc iespējas spilgtākam.

Taču - ko darīt, ja biroja ģērbšanās noteikumi nepieļauj krāsu mežonību? Atteikties no aktuālā manikīra, priekšroku dodot parastiem, maksimāli īsiem nagiem? Skaistuma portāls Intensa.pro piedāvā pielāgot modes tendences lietišķajam stilam, kas būs ne tikai oriģināli un interesanti, bet arī iederēsies darba vietā.

Iesākumam atcerēsimies Holivudas zvaigznes „Oscar” prēmijas pasniegšanas ceremonijā. Vairākums slaveno daiļavu izvēlējās klasiku:

sarkanā un nude toņus.

Šie divi varianti lieliski piestāvēs gan garu, gan īsu nagu īpašniecēm.

Lai dažādotu klasiku un piešķirtu atturīgam tēlam rozīnīti, pamēģiniet akcentēt zeltnesi ar citas krāsas nagu laku. Būs piemērotas zelta krāsas vai piestāvošā toņa gliteris. Tēls būs lietišķs, bet ne garlaicīgs.

Viena no galvenajām šīs sezonas tendencēm – pasteļtoņi. Manikīrs nude toņos spēj vizuāli pagarināt pirkstus un pat noslēpt nagu formas nepilnības. Birojam būs piemēroti vidējā garuma nagi un gaišie toņi: maigi rozā, smilšu krāsas, bēšs. Galvenais noteikums – kārtīgums.

Dažādībai der atcerēties mēness manikīru. Mēnestiņu pie naga pamatnes labāk pārklāt ar caurspīdīgu laku. Kontrastus atstāsim brīvdienām!

„Plikus” nagus var nedaudz „saģērbt” un iegūt ļoti stilīgu manikīra variantu darbam birojā. Labāk izvēlēties tradicionālu krāsu nagu lakas. Vientoņu manikīrs šādā izpildījumā neizskatīsies izaicinoši, jo ģeometriskie raksti noskaņo darbam.

Lietišķajam stilam ļoti piestāv franču manikīrs. Tā ir visu laiku klasika. Lai padarītu to nedaudz interesantāku, pamēģiniet vienā dizainā apvienot matētus un glancētus toņus.

Skaistuma portāls

Intensa.pro / Foto: Shutterstock, publicitātes materiāli

Izlasi

Māsa atklāj talantīgā aktiera Hīta Ledžera patieso nāves iemeslu 2
Latvijas hokeja izlase pirms čempionāta atpūšas kopā ar ģimenēm un bungo 1
Šis tūrists 47 dienas izdzīvoja Himalajos. Viņa meitene nomira 3 dienas pirms izglābšanas 6
Pievienot komentāru