Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Stiprajam dzimumam noderīgi zināt: sievietēm patīk skaisti vīrieši. Ja izvēlies audzēt bārdu - tai jābūt koptai. Jo tieši glīta bārda ir tas, kas atšķir pievilcīgu vīrieti no vienkārši noauguša bārdaiņa.

Vīrietis un skaistums (nē, nav jābūt tikai mazliet glītākam par pērtiķi) 32

Skaistums
2016. gada 30. jūnijā 07:29 2016. gada 30. jūnijā 07:29
Senā un nodrāztā frāze "vīrietim jābūt tikai nedaudz glītākam par pērtiķi" – beidzot ir piedzīvojusi sagrāvi. Apgalvojums par pērtiķiem līdzīgiem pielūdzējiem savu popularitāti sāka strauji zaudēt, tiklīdz joki par vīriešiem sieviešu vidū radīja maldīgu vīrieša skaistuma uztveri.

„Ja sievietēm mans izskats nav svarīgs, tad varu atļauties ne pārāk bieži skūties, ne īpaši kārtīgi ģērbties, nelietot dezodorantu un zobu pastu... Kāpēc nē? Vīrietim jābūt brutālam! Spalvainam, jāsmaržo pēc asinīm un sviedriem, jārunā rupjā balsī!”, - pieļauj stiprākā cilvēces puse. Atceroties pērtiķus, sievietes runā par ko citu, taču nereti nākas saskarties ar tieši šādu vīriešu nevīžīgu attieksmi. Jā, cilvēku mīl ne jau viņa izskata dēļ, taču... vīriešiem būtu noderīgi zināt, ka sievietēm patīk skaisti vīrieši. Skaistu, taču ar talantu neapveltītu aktieru un dziedātāju popularitāte ir tam pierādījums.

Portāls Intensa.Pro vēstī: pienācis laiks izglītot vīriešus un kliedēt mītus par brutāliem tēviņiem. Lūk, skaistuma tendences, kuras jāzina katram vīrietim:

Manikīrs vīriešiem

Jūs neesat pārklausījušies. Vīriešu rokām un nagiem arī jābūt koptiem. Tas nav „mūsdienu sabiedrības dīvainības”, bet etiķetes noteikumi kopš 19. gadsimta. Rokām jāizskatās kārtīgām: bez ienadžiem, nagiem jābūt tīriem, ar līdzenu virsmu, kutikulai noņemtai.

Uzacu korekcija

Tas nebūt nenozīmē, ka vīriešiem uzacis jāizplūc tievu diedziņu formā. Koriģējot vīriešu uzacis, par pamatu tiek ņemta dabiska forma (pēc klienta vēlēšanās to var mainīt, bet - vai vērts to darīt?). Uzacu speciālisti vienmēr ļoti uzmanīgi strādā ar vīriešiem, piešķirot apmatojumam virs acīm estētisku izskatu, bet atstājot tās „nemainītas”. Vārdu sakot, vīriešu uzacu korekcija krietni atšķiras no šīs procedūras sievietēm, un ir praktiski nemanāma apkārtējiem.

Lielām un mazām bārdām

Pēdējā laikā bārda kļuvusi par simtprocentīgu vīrieša skaistuma ieroci. Bārdainie vīrieši ir ļoti populāri jau vairākus gadus, tāpēc apmatojumam uz sejas jāvelta īpaša uzmanība, lai nesavainotu mīļoto sievieti ar savu nesavaldīto bārdu. Lai nepārvērstos mežonīgā Robinsonā Krūzo, ik pa laikam apmeklējiet specializētas vīriešu frizētavas – barbershop (Rīgā tādu ir diezgan daudz). Tur strādā meistari, kuri specializējas bārdas un ūsu kopšanā. Savu darbu viņi prot no A līdz Z. Bārdas kopšanai mājas apstākļos var lietot speciāli tam domātus līdzekļus. Tie ir ķemmes, eļļas un pat šampūni...


Intensa.pro / Foto: Shutterstock, publicitātes materiāli

Citi šobrīd lasa

Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 67
Porziņģis nākamnedēļ viesosies slavenajā Džimija Falona šovā 2
Šobrīd vērtē, vai apcietināt policistu piekāvušo pusaudzi, kurš tiesas zālē pārvietojas nodūris galvu 6
Skatīt visus komentārus