Lai nekaitētu savai intīmajai zonai, pievērs uzmanību tīrības jautājumam.

Skūt, vaksēt vai epilēt? Kura ir drošākā metode intīmās zonas kopšanai 42

Skaistums
2016. gada 8. augustā 11:02
Nesen veiktā pētījumā ārsti ginekologi paziņojuši, ka viens no veselībai kaitīgākajiem veidiem, kā atbrīvoties no nevajadzīgā apmatojuma intīmajās zonās, ir skūšanās ar parasto skuvekli, ko sievietes ir izmantojušas gadu desmitiem. 60% sieviešu bija vismaz viena komplikācija. Izplatītākās – ādas kairinājums un viegls iekaisums pēc skūšanās, kas tik intīmā vietā ir ne tikai nekomfortabli, bet arī var beigties ar nopietnākiem iekaisumiem un veselības problēmām, raksta glamour.com.

Tomēr katra dāma var izvēlēties savam maciņam, pārliecībai un sāpju slieksnim piemērotu skaistumkopšanas veidu, ievērojot dažus speciālistu ieteikumus.

Ja skujaties...

Katru reizi izmantojiet jaunu, iepriekš neizmantotu skuvekli. Vannas istabā, kur visbiežāk tiek uzglabāti skūšanās piederumi, ir mitrs un silts gaiss un tā ir ideāla vide, baktēriju, sēnīšu un citu kaitnieku augšanai arī uz skuvekļa asmeņiem. Atkārtota skuvekļa lietošana bikini zonas skūšanai katru reizi palielina infekcijas risku. Pietiek pat ar nelielu iegriezumu vai skrāpējumu, lai traumētajā vietā sāktos nopietns ādas bojājums.

Ja vaksējaties...

Brazīliešu tipa vaksācija, kad intīmā zona no matiņiem tiek atbrīvota pilnībā, der sievietēm ar augstu sāpju slieksni, jo metode kopumā ir ļoti sāpīga. Ja spējat to izturēt – lieliski! Tomēr pievērsiet uzmanību, kādu vasku lieto jūsu kosmetoloģe. Vaska uzklāšanai vēlams izmantot vienreizējās lietošanas lāpstiņas, jo neraugoties uz karsto vidi, baktērijas pilnībā neiznīkst. Nebūtu patīkami apzināties, ka jūsu intīmajā zonā nonākušas iepriekšējās klientes intīmās zonas baktērijas.

Ja izmantojat lāzerepilāciju...

Pat lāzeraparatūra nav pilnībā pasargāta no zināmas netīrumu devas – baktērijām un sēnītēm, tāpēc  sekojiet, lai aparāta galviņa ikreiz tiktu notīrīta tieši jūsu acu priekšā, ievērojot visas higiēnas prasības.


Mammamuntetiem.lv / Foto: Shutterstock

Izlasi

Pasaule joko un jūt līdzi sapīkušajam pāvestam, kurš bija spiests satikt Trampu 12
Speciāliste brīdina neuzķerties uz mānīgām ziņām par zīdaiņiem, kas miruši, jo mammai nepietika piena 28
Ģimenei tuvs avots atklāj, kas bija sadusmojis Mančestras teroristu 40
Skatīt visus komentārus