Lai nekaitētu savai intīmajai zonai, pievērs uzmanību tīrības jautājumam.

Skūt, vaksēt vai epilēt? Kura ir drošākā metode intīmās zonas kopšanai 42

Skaistums
2016. gada 8. augustā 11:02 2016. gada 8. augustā 11:02
Nesen veiktā pētījumā ārsti ginekologi paziņojuši, ka viens no veselībai kaitīgākajiem veidiem, kā atbrīvoties no nevajadzīgā apmatojuma intīmajās zonās, ir skūšanās ar parasto skuvekli, ko sievietes ir izmantojušas gadu desmitiem. 60% sieviešu bija vismaz viena komplikācija. Izplatītākās – ādas kairinājums un viegls iekaisums pēc skūšanās, kas tik intīmā vietā ir ne tikai nekomfortabli, bet arī var beigties ar nopietnākiem iekaisumiem un veselības problēmām, raksta glamour.com.

Tomēr katra dāma var izvēlēties savam maciņam, pārliecībai un sāpju slieksnim piemērotu skaistumkopšanas veidu, ievērojot dažus speciālistu ieteikumus.

Ja skujaties...

Katru reizi izmantojiet jaunu, iepriekš neizmantotu skuvekli. Vannas istabā, kur visbiežāk tiek uzglabāti skūšanās piederumi, ir mitrs un silts gaiss un tā ir ideāla vide, baktēriju, sēnīšu un citu kaitnieku augšanai arī uz skuvekļa asmeņiem. Atkārtota skuvekļa lietošana bikini zonas skūšanai katru reizi palielina infekcijas risku. Pietiek pat ar nelielu iegriezumu vai skrāpējumu, lai traumētajā vietā sāktos nopietns ādas bojājums.

Ja vaksējaties...

Brazīliešu tipa vaksācija, kad intīmā zona no matiņiem tiek atbrīvota pilnībā, der sievietēm ar augstu sāpju slieksni, jo metode kopumā ir ļoti sāpīga. Ja spējat to izturēt – lieliski! Tomēr pievērsiet uzmanību, kādu vasku lieto jūsu kosmetoloģe. Vaska uzklāšanai vēlams izmantot vienreizējās lietošanas lāpstiņas, jo neraugoties uz karsto vidi, baktērijas pilnībā neiznīkst. Nebūtu patīkami apzināties, ka jūsu intīmajā zonā nonākušas iepriekšējās klientes intīmās zonas baktērijas.

Ja izmantojat lāzerepilāciju...

Pat lāzeraparatūra nav pilnībā pasargāta no zināmas netīrumu devas – baktērijām un sēnītēm, tāpēc  sekojiet, lai aparāta galviņa ikreiz tiktu notīrīta tieši jūsu acu priekšā, ievērojot visas higiēnas prasības.


Mammamuntetiem.lv / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Noskaidrots, kurš Romā piesēja pie staba un izvaroja vācieti. Viņš esot no Austrumeiropas  35
Iespaidīgi foto: pēc 40 gadiem Vācijā atgādā "Boeing 737", kuru bija nolaupījuši teroristi 8
Rīgas "Dinamo" pēc zaudējumu sērijas atlaiž Ozoliņa palīgus Laviņu un Ņiživiju 26
Skatīt visus komentārus