Zaļajā tējā ir tanīni, kuri palīdzēs mazināt pietūkumu, atpūtinās ādu un padarīs to stingrāku.

Nemet ārā zaļās tējas maisiņus! Lūk, kur tie var noderēt

Skaistums
2016. gada 10. augustā 06:45
Ja mājās esat iecienījuši dzert zaļo tēju maisiņos, vērts zināt, ka šos maisiņus nevajag pēc lietošanas uzreiz mest atkritumos. Tos var lieliski izmantot kā dabisku skaistumkopšanas līdzekli – ādai, acīm un matiem, raksta justhealthylifestyle.com.

Skrubis ādai

Tēja uzlabo ādas elastīgumu un tonizē to. No šāda izlietota tējas maisiņa var pagatavot lielisku skrubi. Saplēs maisiņu, ņem tā saturu, sajauc ar cukuru un mazliet ūdens. Šo maisījumu maigi iemasē sejā. Pēc šāda skrubja āda būs svaiga un glāsmaina.

Sejas maska

Pārplēs izlietoto tējas maisiņu. Sajauc tā saturu ar tējkaroti sodas un medus. Uzzied uz sejas un paturi 15 minūtes. Pēc tam nomazgā ar siltu ūdeni. Šī maska piešķirs svaigumu, atjaunos un tonizēs ādu.

Maska acīm

Izmantotos tējas maisiņus atdzesē un liec acu zonā - uz plakstiņiem un zem acīm. Zaļajā tējā ir tanīni, kuri palīdzēs mazināt pietūkumu, atpūtinās ādu un padarīs to stingrāku.

Nomierina ādu

Ja tavs vakara rituāls ir tasīte kumelīšu tējas, arī šādas tējas maisiņš būs lieliska, ādu nomierinoša maska. Ja dzer saldu tēju, tad pirms cukura likšanas krūzītē izņem no tās maisiņu un noliec uz atsevišķa šķīvīša.

Kumelītes atsvaidzina sejas ādu un novērš arī iekaisumus – pamēģini, dari to regulāri un patiešām nebūsi vīlusies.


Kasjauns.lv / Foto: Shutterstock

Izlasi

Pētījumā par vardarbību skolās Latvijai pazemojoši rezultāti 36
Kā komunistu cenzūra to pieļāva? Viegla erotika un leģendārās "Kaukāza gūsteknes" zeķbikses 29
Kristaps Porziņģis savā stilā: "Atbildi sniegšu augustā! Nu labi, labi - es šovasar spēlēšu izlasē!" 19
Pievienot komentāru