Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Līva Tailere, Keita Midltone, Bleika Laivlija un Nikija Hiltone.

Stilīgās slavenās grūtnieces. Topošo māmiņu STILS 2

Stila jaunumi
2016. gada 18. augustā 05:10 2016. gada 18. augustā 05:10
Neatkarīgi no jaunajām, pieaugošajām silueta formām būt stilīgām un izskatīgām pat slavenībām ir sarežģīti. Izvēles nav – viņām ir jāizskatās lieliski jebkādā izmērā, formā un dzīves situācijā. Arī tad, kad gaida mazuli!

Glamūrīgāk nekā jebkad

Par vienu no visu laiku stilīgākajām grūtniecēm dēvējama aktrise Bleika Laivlija. Ar pirmo mazuli zem sirds (2015. gadā) Bleikas stils bija funkcionāli modīgs ar augstu papēžu kurpēm un pārlielu pančo, bet ar otro (2016. gadā) – spozmes pilns glamūrs ar dziļiem dekoltē izgriezumiem, mirdzumiem un grandiozu pompozitāti.

Bohēmiskais šiks

Neraugoties uz dažādiem grūtniecības izraisītiem ierobežojumiem, mūziķa Adama Levina mīļotā, modele Behati Prinslū, turpina ieturēt sev tik pazīstamo bohēmiski šiko stilu. Augumam piegulošas kleitas ar tām pāri uzvilktu jaku vai mēteli, raibas un dekoratīvas šalles, garas un plandošas hipiju stila kleitas ar ziedu apdrukām – stils, kas apbrīnojams arī tagad.

Bez ierobežojumiem

Allaž stilīgajai “Hilton” viesnīcu tīkla mantiniecei un dizainerei Nikijai Hiltonei grūtniecība neradot it nekādus ierobežojumus: „Es iegādājos pāris izmēru lielākas drēbes. Tik vienkārši. Esmu nopirkusi tikai vienu grūtnieču bikšu pāri un legingus.” Vienīgās acīmredzamās izmaiņas ir skārušas apavu arsenālu, kurā dominē sportiski apavi vai kurpes ar zemiem vai bez papēžiem.

Viena formula

Abās grūtniecības reizēs (2013. un 2015. gadā) TV šovu zvaigznei Kimai Kardašjanai ir viena stila formula: augumam piegulošs tērps, kam pāri uzvilkta pārliela jaka vai mētelis. Un, tā kā sabiedrības uzmanība un interese ir svēta un tā ir jāuztur nepārtraukti, piegulošais tērps ir seksuāli uzlādēts (caurspīdīgs vai no mirdzoša lateksa) un kompozīcijās drosmīgi atkailinošs.

Praktiskā zvaigzne

Šobrīd esot trešā bērna gaidībās, aktrise Līva Tailere lūko, lai gan vakarkleitās, gan kombinezonos justos komfortabli. Viņas noslēpums ir vīriešiem paredzētas drēbes: „Būtībā cenšos savā skapī atrast lietas, kuras varu izstiept, cik lielas vien iespējams. Piemēram, kā kreklkleita man noder vīriešu krekls kopā ar melnām zeķubiksēm un zābakiem.” Un parasti – roķīgi melnā.

Kolēģēm par spīti

Aktrise Anna Hetaveja, kas aprīlī ir laidusi pasaulē mazuli, atšķirībā no kolēģēm aktrisēm savu pieaugošo ķermeni necentās iespīlēt maksimāli piegulošos tērpos. Viņa izvēlējās brīvu formu apģērbus, kas radīti tieši viņai vai iegādāti specifiskos veikalos.

Seksīgā grūtniece

Grūtniecība nav apstādinājusi mūziķa Džona Ledženda sievu modeli Kristiju Teigenu pieturēties pie viņai ierastā stila. Aizvien tās bija ķermenim piegulošas kleitas, garumā saīsināti krekliņi un ekstra piegulošas bikses. Komplekti, kas aizgūti no draudzenes Kimas Kardašjanas grūtniecības laika. „Viņa man ieteica izvēlēties elastīgus izstrādājumus. Uzskatu, ka lielais vēders ir skaists un tas ir jāslavē. Kimai tas izdodas, un arī viņas vīram Kanjem Vestam tas patīk. Mums abām ir paveicies būt kopā ar vīriešiem, kuri grūtniecību uzskata par seksīgu,” pastāstīja Kristija.

Atslēgas vārds – mētelis

Kembridžas hercogiene Keita Midltone, abu grūtniecību laikā (2012. un 2015. gadā) pildot savus karaliskos pienākumus, izmantoja vienu un to pašu stila triku – nedaudz piesedzošu, uzmanību novērsošu mēteli. Un, kā zināms, viņai tie ir bezgalīgos daudzumos un krāsās.

Nemainīga garderobe

Līdzīgi kā citām supermodelēm, arī Žizelei Bundhenai grūtniecības laikā (2009. un 2012. gadā) bija izdevies saglabāt smalkās auguma aprises, un tieši tāpēc viņas piegulošās skinny bikses un T krekli nekad nav tikuši aizvietoti ar bezformīgu grūtnieču apģērbu.

Legingu pavēlniece

Aktrise Džesika Alba novērtē komfortu un to uzskata par nepieciešamu arī grūtniecības laikā (2008. un 2011. gadā): „Gari krekli un mega daudz legingu! Tas ir viskomfortablākais komplekts.” Šo komplektu viņa papildināja ar oriģināliem aksesuāriem.

Vismodernākā māmiņa

Aktrise Kerija Vašingtona nav no tām, kas centīsies akcentēt savu jauno statusu ar augumu izceļošām drēbēm. Viņa izvēlējās (2014. gadā) atturīgas, minimālistiskas, izcila piegriezuma drēbes. Viņas stila noslēpums? „Es meklēju apģērbu, kas fiziski der. Tas ir pirmais noteikums – lai der!”

Vienmēr izsmalcināta

Arī aktrisei Emīlijai Blantai, esot mazuļa gaidībās, darba pienākumi un prezentāciju apmeklējumi nebeidzas. Tas nozīmē, ik dienas daudz formāla stila apģērba. Vakartērpu izvēles principu skaidro Emīlijas stiliste Džesika Pastere: „Pārāk ilgi sievietes ir uzskatījušas, ka viņām grūtniecība būtu jāslēpj. Muļķības. Mēs ticam, ka mums vēders ir jārāda, un to arī cenšamies darīt. Emīlijai esot stāvoklī, vēl aizvien saglabājam viņas sievišķību un izsmalcinātību.”

Ekscentriķe

Dziedātāja Fērdžija, pirms trim gadiem gaidot mazuļa ierašanos, izvēlējās piegulošas ādas bikses, vēderu apspīlējošas mini kleitas, neprātīgi izteiksmīgas apdrukas, spilgtas krāsas un ārkārtīgi augstus papēžus. To pašu, ko bija valkājusi iepriekš. „Roķīgas iezīmes vienmēr ir manā gaumē. Tāpēc šis skaitās roķīgais grūtnieču stils. Iesaku visām izskatīties pēc sevīm pašām un nebaidīties patrakot ar jocīgām somām un rotaslietām.”


Anita Sedliņa, žurnāls “Kas Jauns” / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

FOTO. Redzēti sabiedrībā! Populāri Latvijas cilvēki visdažādākajos gadu mijas pasākumos 7
Jūras administrācija: miljonāra Lūsiņa "kuģis" Pāvilostā tomēr nav kuģis 106
Skolā Krievijā pusaudzis ar cirvi ievaino sešus bērnus un skolotāju 25
Pievienot komentāru