Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Apkopojam skaistākos patriotiskā manikīra piemērus no Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Patriotiskākais manikīrs Rio olimpiskajās spēlēs. FOTO 9

Skaistums
2016. gada 18. augustā 07:13 2016. gada 18. augustā 07:13
Olimpiskās spēles ir interesantas ne tikai adrenalīna, medaļu un rekordu dēļ. Tā ir arī iespēja sportistiem izcelties ar savu stilu, patriotiskumu paužot ar dažādām detaļām – tostarp nacionālajās krāsās veidotu manikīru. Un nagu izskata ziņā latviešu atlētes neapšaubāmi pārspēj pat pasaules zvaigznes. Apkopojam skaistākos patriotiskā manikīra piemērus no Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Ar skaistu patriotisku manikīru lepojas amerikāņu sportistes. Vingrotāja Simona Bailsa izveidojusi uzlabotu franču manikīra versiju. Katrs viņas naga galiņš izrotāts ASV karoga motīvu toņos, bet uz katras rokas vidējā pirksta pār visu nagu greznojas ASV karogs ar vizuļojošām zvaigznītēm.

Vingrotāja Simona Bailsa.

Tenisa zvaigzne Serēna Viljamsa allaž ir lepojusies ar pamanāmu manikīru. Rio olimpiskajās spēlēs Serēnas nagi ir sarkani un zili ar baltu zvaigznīti, atspoguļojot ASV karoga rakstu. Superzvaigznei spēlēt varbūt patraucēja nagu iespaidīgais garums, jo Rio viņai atmiņā nepaliks kā veiksmīgākās olimpiskās spēles.

Tenisiste Serēna Viljamsa.

Septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa allaž iepriecinājusi savus fanus ne vien ar labiem sportiskajiem sasniegumiem, bet arī ar košu manikīru. Arī Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs līdzjutēju acis piesaistīja Lauras manikīrs ar latviskajām zīmēm. Ļoti skaisti!

Septiņcīņnieces Lauras Ikaunieces-Admidiņas latviskais nagu dizains.

Cerot uz veiksmi olimpiskajās spēlēs, Rio simboliskajās krāsās vienu no saviem nagiem izdaiļojusi mūsu šķēpmetēja Sinta Ozoliņa.

Šķēpmetēja Sinta Ozoliņa.

Ar glītu patriotisku sarkanbaltsarkanu manikīru priecēja vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare. Diemžēl par saviem sportiskajiem rezultātiem Guntai prieka bija maz.

Skrējēja Gunta Latiševa-Čudare.

Lietuviešu peldētāja Rūta Meilutīte izmanto iespēju nodemonstrēt manikīru Lietuvas karoga krāsās, uz īkšķa naga uzzīmējot arī olimpisko spēļu simbolu – piecus olimpiskos apļus.

🇱🇹❤️

A photo posted by Ruta Meilutyte (@rutameilutyte) on

Vācu riteņbraucēja Gudija Stoka sagatavojusies zelta medaļai. Vismaz par to liecina viņas manikīrs – zelta krāsas, sarkans un melns (stilizētas Vācijas karoga krāsas).

Olympia-nails are ready! 😊😊 #rionails#olympicnails#schwarzrotgold🇩🇪

A photo posted by Gudi Stock (@gudistock) on

Arī peldētājas Misijas Frenklinas nagu dizainā redzami ASV karoga motīvi – sarkanas un baltas svītriņas uz vieniem nagiem, bet uz citiem – uz zila fona mirdzošas baltas zvaigznītes.  

Peldētājas Misijas Frenklinas patriotiskais nagu dizains.

Viens no skaistākajiem Rio patriotiskajiem manikīriem neapšaubāmi ir britu šāvējai Amberai Džohilai. Perfekti nolakoti gari nagi un Lielbritānijas karoga motīvi uz tiem. Īsts mākslas darbs!

 

Amerikāņu peldētāja Keitija Ledeckija, kura Rio izcīnīja veselas piecas medaļas (4 zeltus un 1 sudrabu), lepojas arī ar patriotiska dizaina nagiem.

Peldētāja Keitija Ledeki.

Arī pie zviedru peldētājas Sāras Sjostrēmas zelta medaļas lieliski piestāv viņas manikīrs – zili nadziņi ar zeltainiem motīviem.

Peldētāja Sāra Sjostrēma (augšējā un apakšējā attēlā).

Britu vieglatlētei Kellijai Meisejai – elegants neitrāls manikīrs ar Lielbritānijas karoga rakstiem.

 

Right I'm ready now. #nails #nailart #teamgb #rio #olympics #glitter

A photo posted by @kellymassey400 on

Arī nīderlandiešu volejboliste Jantīne van der Vlista nagu dizainam izvēlējusies Nīderlandes karoga krāsas, īpaši izceļot īkšķi.

 

Kasjauns.lv/ Foto: AP/Scanpix/LETA, AFP/Scanpix/LETA, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

No "Tallink" prāmja pie Kolkas pār bortu pārlēcis 23 gadus vecs jaunietis 112
Bīstams brīdis virs Maskavas: no Tallinas atlidojusi pasažieru lidmašīna sprīdi no sadursmes ar "Boeing" 21
Svētdienas vakarā Liepājā fiksēts šoziem lielākais sals 5
Skatīt visus komentārus