Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Aktrises Margota Robija, Dženifere Gārnere un Blogere Lūsija Viljamsa.

Džinsa kleitas, volāni, melnā klasika – stila idejas rudens pirmajām dienām. FOTO 4

Stila jaunumi
2016. gada 1. septembrī 06:49 2016. gada 1. septembrī 06:49
Kasjauns.lv piedāvā aktuālākās modes tendences un stila paņēmieni slavenību izpildījumā. Apskati un iedvesmojies!

Balansam

Modele Zoja Kravica.

Sava tēla spodrināšanai un norūdīšanai, vieglas, plandošas un sievišķīgas kleitas kombinē ar smagnējākiem, raupjākiem aksesuāriem tumšākās krāsās un strukturētākās formās.

No darba uz svētkiem

Modele Heidija Kluma.

Pat tik ikdienišķs apģērba gabals kā tēkrekls un džinsa bikses kļūs aizraujošāks, sievišķīgāks un svinīgāks komplekts, ja tam klāt tiks pievilktas augstpapēžu kurpes un pamanāmas, izteiksmīgas virsdrēbes.

Uzticīgi melnajam

Modele Lilija Aldridža.

Ja arī vasarā ir grūti atteikties no savas iecienītākās melnās krāsas vai mājo bailes no krāsu ņirboņas, droša un valdzinoša izvēle ir garderobē iepludināt citas kontrastējošas krāsas akcentu detaļās vai aksesuāros.

Pāreja uz rudeni

Stiliste Gilda Ambrosio.
Aktrise Emma Robertsa.

Tuvojoties vasaras izskaņai, jau tagad progresīvākās modes zvaigznes demonstrē rudens sezonas aktuālākās modes tendences. Viena no tām ir vasaras lencīšu kleita, kura ir valkājama ar zem tās uzvilktu tēkreklu, džemperi vai blūzi. Tādējādi, kleita ilgstošākā valkāšanā un diskrētāks stils.

Seksapīls androgīns

Blogere Lūsija Viljamsa.

Tērpjoties vīrišķīgos uzvalkos, leģendārā dziedātāja un aktrise Marlēna Dītriha ne par mata tiesu nekļuva vīrišķīgāka, tieši pretēji – seksapīlāka. Liekot šo piemēru aiz auss, ir vērts piemērīt androgīnu stilu ar laba piegriezuma biksēm un baltu, brīvi krītošu kreklu.

Čokera alternatīva

Aktrise Demija Mūra.

Kaklam piegulošo, stingro čokera kaklarotu vietā ir vērts izvēlēties maigāku tās alternatīvu – zīda lakatiņu. Arī cieši apsiets, bet daudz individuālāks un koķetāks.

Utilitāra sievišķība

Aktrise Dženifere Gārnere.

Džinss nav tikai utilitārs darba un tīneidžeru garderobēm piemērots audums, strukturētas un sievišķīgas formas džinsa kleitas komplektā ar augstpapēžu kurpēm tagad ir ikvienas pieaugušas sievietes stila nepieciešamība.

Volānu kārtās

Aktrise Margota Robija.

Vērts turpināt vasaras baudīšanu tērpjoties supersievišķīgos tērpos, kuri rotāti ar efektīgām un pamanāmām volānu kārtām. Jo kā modē prognozēts – rudenī šie volāni kļūs atturīgāki, vienkāršāki un pieticīgāki.


Anita Sedliņa, žurnāls “Kas Jauns” / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

FOTO. Redzēti sabiedrībā! Populāri Latvijas cilvēki visdažādākajos gadu mijas pasākumos 5
Jauna sieviete higiēniskā tampona dēļ zaudējusi abas kājas 13
Jūras administrācija: miljonāra Lūsiņa "kuģis" Pāvilostā tomēr nav kuģis 89
Skatīt visus komentārus