Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Daudzi cilvēki vērtē grāmatu pēc tās vāka un bieži uzskata, ka visas skaistās meitenes ir iedomīgas," saka Katrīna.

Skaistumkaraliene Katrīna Kreile: "Cilvēka patiesais skaistums atklājas, kad viņš ir iemīlējies’" 16

Skaistums
2016. gada 5. oktobrī 09:02 2016. gada 5. oktobrī 09:02
Katra meitene ir noslēpums, skaista meitene – divkāršs noslēpums. Skaistuma industrijas portāls Intensa.pro piedāvā sarunu ar izsmalcināto jelgavnieci, satriecoša izskata, vokālo dotību un titula „Miss LBK 2016” īpašnieci Katrīnu Kreili.

Tādas meitenes kā Katrīna sauc par liktenīgajām sievietēm, jo viņai piemīt viss, par ko sapņo katra: skaistums, pievilcība un atbruņojošs sievišķīgums. Viņa ir pārliecināta par sevi, par savu šodienu un rītdienu. Viņa nekad neatskatās atpakaļ, jebkuru pieredzi, pat negatīvo, uztver kā nepieciešamo mācību. Ne tāpat vien tieši viņas galvā uzlika uzvarētājas kroni, jo Miss LBK jābūt ne vien neatvairāmi skaistai, bet arī labsirdīgai, komunikablai un gudrai. Spriediet paši.

- Pastāsti, kādas ir sajūtas, esot titula Miss LBK 2016 īpašniecei? Kādus iespaidus atstājis konkurss?

- Konkurss Miss LBK 2016 ir atstājis patiesi daudz pozitīvu emociju un lielu gandarījumu par paveikto. Jau pašā konkursa sākumā es biju ļoti priecīga par iespēju piedalīties, un, iepazīstoties ar pārējām dalībniecēm, es zināju, ka konkursā būs ļoti jautra un pozitīva gaisotne, kas mazināja uztraukumu un nedrošību. Katra nākamā konkursa kārta un katra nodarbība lika saprast, cik ļoti es vēlos tikt līdz finālam. Tomēr, tiekot finālā, es vispār negaidīju, ka rezultātu paziņošanā manu vārdu nosauks kā uzvarētāju, bet tas pastiprināja manas emocijas un prieks no manis staroja spožāk kā prožektori. Es jūtos visnotaļ lepna par iegūto titulu, un šī konkursa pieredzi es vēl ilgi neaizmirsīšu!

- Miss LBK - pirmā dalības pieredze skaistuma konkursos vai esi jau piedalījusies līdzīgos projektos?

- Šī nebija pirmā pieredze skaistumkonkursā, turklāt savus pirmos soļus pa “mēli” es spēru jau 2007. gadā, konkursā Baltic Beauty. Tālāk sekoja aizvien vairāk konkursi, tai skaitā “Tērpu Sirdspuksti”, “Latvijas talantīgā meitene”, “Modes atspere” un citi. Un katrs konkurss mani ir padarījis pieredzes un iemaņu bagātāku.

"Prieks no manis staroja spožāk nekā prožektori" - tā Katrīna raksturo savas izjūtas, uzzinot, ka kļuvusi par konkursa uzvarētāju.

- Kur smelies drosmi, lai uzdrošinātos piedalīties šādos konkursos?

- Lai saņemtu drosmi, ir jāpārkāpj sev pāri, jāizslēdz no prāta bailes un nedrošība, un gluži vienkārši – ir jāmēģina. Un, piesakoties kādam konkursam, es vienmēr domāju, ka tas mani tikai vairāk pilnveidos, un katrā ziņā es gala rezultātā būšu ieguvusi lielisku pieredzi.

- Modeles darbs Latvijā – prestižs vai smags darbs?

- Manuprāt, ja to patīk darīt un tā ir vislielākā aizraušanās, tad modeles darbu nevarētu nosaukt par smagu. Es drīzāk teiktu, ka modeles darbs ir visnotaļ aizraujošs, it īpaši, ja ir iespēja ceļot uz ārvalstīm, lai piedalītos starptautiskos skaistumkonkursos un prezentētu savu valsti, kā arī iepazītu daudz dažādus cilvēkus un iegūtu neaizmirstamu pieredzi!

- Vai ir plāni veidot profesionālās modeles karjeru?

- Nenoliegšu to, ka esmu domājusi par to, vai es gribētu uzsākt nopietnu modeles karjeru, bet manas domas apstājas pie tā, ka es esmu pārāk īsa, lai kļūtu par profesionālu modeli. Taču tas mani neattur no vēlmes piedalīties skaistumkonkursos, un turpināt sadarboties ar lieliskiem fotogrāfiem, realizējot savas un fotogrāfu idejas jauniem projektiem. Turklāt sevi par modeli es nesaucu, jo fotografēšanās un skaistumkonkursi ir tikai neliela aizraušanās.

Modeles darbs Katrīnu saista, ar to viņa labprāt nodarbotos arī nākotnē.

- Vai būt skaistai ir viegli?

- Daudzi cilvēki vērtē grāmatu pēc tās vāka un bieži uzskata, ka visas skaistās meitenes ir iedomīgas, un tādos brīžos būt skaistai nebūt nav viegli, bet galvenais ir neļaut sev uztraukties par to, ko domā citi. Svarīgi ir tas, ko domā tu pati un svarīgi ir mīlēt sevi. Katrai meitenei taču ir svarīgi izskatīties skaisti, jo tas uzlabo gan mūsu pašsajūtu, gan arī pārliecību pār sevi.

- Lai uzturētu šādu skaistumu pietiek ar pašas spēkiem vai tomēr ir jāapmeklē un jākonsultējas ar speciālistiem?

- Es uzskatu, ka ir svarīgi iemācīties galvenās etiķetes, proti, zināt, kā atrast savam auguma tipam un vecumam piemērotu apģērbu, kā ģērbties attiecīgos pasākumos, kā kombinēt apģērbu, krāsas, un kas izskatītos gaumīgi, bet tajā pašā laikā ērti un komfortabli u.t.t. Kā arī, manuprāt, ir nepieciešams sekot līdzi tam, kas ir aktuāls, varbūt pat sekot līdzi kādai modes ikonai un ņemt no tās piemēru.

- Ko nekad neizdarīs sievišķīga sieviete?

- Sievišķīga sieviete nekad necīnītos par uzmanību, viņa nedarītu to, kas ir vīrieša pienākums, viņa neaizmirstu parūpēties par sevi un savu veselību, un pavisam noteikti nekad sabiedrībā neuzvestos vulgāri un nepieklājīgi.

- Kur slēpjas tavs skaistuma noslēpums un kas, tavuprāt, cilvēku padara patiešām skaistu?

- Iekšējais skaistums – gudrība, labestība un sirsnīgums – ir tas, kas padara mūs skaistus. Un, manuprāt, cilvēka skaistums viskrāšņāk uzplaukst tad, kad viņš ir iemīlējies, jo tad cilvēks ir laimīgs, no viņa virmo mīlestība un gaišums, un tas viņu padara skaistu!

- Pastāsti, kā izdodas uzturēt sevi lieliskā formā?

- Es cenšos ievērot veselīgu uzturu, kas, protams, nav viegli, jo es dievinu gatavot kūkas un citus gardumus, bet es atturos no neveselīgas un treknas pārtikas, un tā vietā dzeru daudz ūdeni un ik pa laikam pasportoju. Man patīk apzināties to, ka dienas gaitā esmu ēdusi tikai veselīgu pārtiku, turklāt tad es arī jūtos daudz labāk.

- Nosauc, lūdzu, savus iemīļotākos kosmētiskos zīmolus!

- Matu kopšanai es visbiežāk izmantoju Schwarzkopf produkciju, taču ar kosmētiku es nekad neeksperimentēju, bet pieturos pie pārbaudītām vērtībām, un tur man vienmēr ļoti labi kalpojusi ir Sephora kosmētika. Ikdienā es ar kosmētikas lietošanu neaizraujos, tāpēc uzskatu, ka priekš retām reizēm labāk iegādāties dārgāku, taču kvalitatīvāku produkciju.

- Ar ko šobrīd ir aizņemta tava ikdiena?

- Galvenokārt manu ikdienu aizņem mācības, jo šobrīd mācos 12. klasē. Un daļu no mana laika aizņem arī koris un darbs, jo es tiku uzaicināta padalīties ar savu pieredzi un strādāt par modeļu kursu pasniedzēju Backstage Art studijā, Jelgavā. Kā arī šobrīd es palīdzu savam brālim Edgaram Kreilim mūzikas karjerā kā viņa menedžere. Un starpā tam visam vēl ir jāatrod laiks sportam.

- Ar kādiem 5 vārdiem tu sevi raksturotu?

- Ja man jāraksturo sevi ar pieciem īpašības vārdiem, tad tie būtu: Radoša, muzikāla, sirsnīga, komunikabla un gudra.

Bet, ja vienkārši ar pieciem vārdiem, tad es sevi raksturotu kā: Skaista gan iekšēji, gan ārēji.

- Kas ir pats galvenais cilvēka dzīvē?

- Ir svarīgi dzīvē darīt to, ko mīli, jo tas dara mūs laimīgus. Un galvenais cilvēka dzīvē ir koncentrēties uz pozitīvo un domāt labas domas, jo ar pozitīvu skatu uz dzīvi, tā kļūst gaišāka un pat vieglāka. Un svarīgi ir neaizmirst būt labestīgam pret citiem un pateicīgam par to, kas dzīvē tiek dots.

- Ar kādu devīzi tu ej pa dzīvi?

- Padari jau šodien savu dzīvi tādu, kādu tu to vēlies!

Paldies par sarunu!

Teksts un foto: skaistumkopšanas portāls

Intensa.pro

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 6
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 10
Skatīt visus komentārus