Ieteicams lietot matētas ēnas, kas var būt zemes toņos, persiku toņi labi atsvaidzina un piešķir mirdzumu gan ādas tonim, gan acīm.

Izteiksmīgas acis un persiku toņi. Stiliste iesaka, kā krāsoties šoruden 2

Skaistums
2016. gada 5. oktobrī 19:03
Viena no svarīgākajām rudens grima aktualitātēm ir izteiksmīgas acis. Svarīgi tās izcelt, padarīt redzamākas un mirdzošākas. Dāmām jebkurā vecumā aktuālas ir labi redzamas, apjomīgas, biezas uzacis. Konsultē stiliste Kristīne Sila.

Labā ziņa dabiskā piekritējām – ļoti modīgi ir visi zemes toņi gan grimā, gan apģērbā. Jaunām dāmām aktuālas grafiskas un tumšas kontūrlīnijas, bet dāmām pēc četrdesmit tās var izcelt grumbiņas un noslīdējušus plakstiņus. Ieteicams lietot matētas ēnas, kas var būt zemes toņos, persiku toņi labi atsvaidzina un piešķir mirdzumu gan ādas tonim, gan acīm. Tuša – labāk brūna, ja nu nav ļoti tumsnēja āda un tumši mati. Brūnā skropstu tuša gana labi izceļ skropstas, taču nepadara skatienu pārāk drūmu. Lūpām piemērotāki svaigie persiku toņi.

Jaunām dāmām karstākā tendence: tumšas lūpas, joprojām aktuālas ir matētas, tumšas lūpu krāsas. Lai lūpas izskatītos apjomīgākas, ārējo lūpu kontūru var apvilkt ar gaišu zīmuli vai konsīleri, kas izgaismos un piešķirs lūpām apjomu.

Žurnāls "100 Labi Padomi" / Foto: Shutterstock
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Vinils atkal ir modē! Mareks: “Man pietika izdzirdēt, kā tā plate skan uz sabvūfera!” 15
  • Nemet ārā tējas maisiņus! 5 idejas, kas saimniecībā noderēs 4
  • Grima māksliniece no Krievijas pārvērš sievietes līdz nepazīšanai 25