Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šī fotosesija ir protests pret sabiedrībā pastāvošajām skaistuma normām.

Sieviete ar neskūtām padusēm ir dabiska, nevis brutāla! Bilžu sērija pret pastāvošajiem skaistuma ideāliem 135

Sievietēm
2016. gada 7. februārī 17:15 2016. gada 7. februārī 17:15
Vēl pirms 20 gadiem daudzas jo daudzas sievietes Latvijā paduses neskuva vai skuva reti, turpretī tagad grūti sameklēt tādas, kuru padusēs ir apmatojums. Un pat grūti iedomāties, ka šie vecie laiki reiz nāktu atpakaļ. Kāda fotogrāfe sabiedrības skaistuma ideāliem metusi izaicinājumu un izveidojusi fotosēriju, kurā visām sievietēm paduses ir neskūtas...

Londonā dzīvojoša fotogrāfe Bena Hūpere (Ben Hopper) īstenojusi fotoakciju, kas iestājas par dabisko skaistumu un pret pasaulē pastāvošajām skaistuma normām. Fotogrāfe akcijā iesaistījusi modeles un aktrises, aicinot ataudzēt savus padušu matiņus, ko pēcāk iemūžinājusi bildēs.

Fotogrāfe akcijā iesaistījusi modeles un aktrises, aicinot ataudzēt savus padušu matiņus, ko pēcāk iemūžinājusi bildēs.

Fotosesija “Dabiskais skaistums” ir aicinājums sievietēm nesekot modes kaprīzēm un sabiedrībā izdomātajiem skaistuma standartiem, bet būt pašām – ar savu “es”, savu stilu un skatījumu uz dzīvi.

Fotogrāfe intervijās, komentējot savu projektu, izteikusi cerību, ka bildes pārsteigs sabiedrību un raisīs diskusiju par sieviešu skaistuma ideāliem, kuriem ne viena vien sieviete visā pasaulē akli seko. Fotosesijas modelēm grima nav vai arī tas ir visai niecīgs grims, akcentējot viņu dabisko skaistumu.

Līdz ar šo akciju fotogrāfe nerosina visām sievietēm sākt ataudzēt padušu apmatojumu, bet gan aicina akcentēt savu dabisko skaistumu, nebūt, neģērbties, neizskatīties vienādām.

 

Mammamuntetiem.lv/ Foto: ekrānuzņēmumi no Dailymail.co.uk

Citi šobrīd lasa

Autovadītāja tiesību kārtošana nākamgad mainīsies: teorijas jautājumos ieviesīs nebijušu jaunumu 31
Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 101
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 8
Skatīt visus komentārus