Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Instagram

"Pagātne ir pagātne" - Zāmuele ar kaislīgu foto atzīmē šķiršanos no Fiļa 50

Attiecības
24. aprīlī 20:35 2018. gada 24. aprīlī 20:35
Jauns.lv / LETA
Sabiedrības dāma un vīnzine Santa Zāmuele sociālajos tīklos neizpauda sevi brīdī, kad ritēja sāga ap ABLV Bankas beigām - viņas Instagram konts klusēja. Pēc tam, kad kļuva zināms, ka bankas īpašnieks, Latvijas tobrīd bagātākais cilvēks Oļegs Fiļs un Zāmuele šķiras, skaistule publiskojusi foto, ka "Pagātne ir pagātne".

Foto: Instagram

Skaistais attēls gan uzņemts citā gadalakaikā, proti, kādā no rudeņiem, jo zemi klāj oranžu lapu birums, taču viņa pati noskaņu raksturojusi ar "Past is past" jeb 'pagātne ir pagātne'. Dažu dienu laikā no "Instagram" lietotājiem šis attēls guvis 970 "sirsniņas", kas norāda, cik ļoti cilvēkiem patīk tajā redzamais - Zāmuele sarkanā kleitā un sarkanās augstpapēžu kurpēs. Komentāros cilvēki norāda, ka skatīties atpakaļ nav vērts un jāvēršas nākotnē.

Jau vēstījām, ka pēc ABLV bankas kraha izjukusi arī tās vadītāja Oļega Fiļa un viņa mīļotās sievietes Zāmueles laulība, kas ilga tikai pāris gadus. Pati Zāmuele teic, ka tam nav bijis sakara ar vīra biznesa neveiksmēm. 

Saistītās ziņas

Izšķīries Latvijas bagātākais pāris – Oļegs Fiļs un Santa Zāmuele 98
Notikušas izmaiņas Oļega Fiļa un Santas Zāmueles laulības līgumā 36
Oļega Fiļa sieva nemaz nepērk dārgās kleitas 62

Abu laulības ceremonija notika 2016. gada 1. oktobrī Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas Romas katoļu baznīcā. Pāris nedēļas pēc kāzām viņi noslēdza laulības līgumu par visas mantas šķirtību. Fiļs, kuru īpašumu vērtība tiek lēsta vairāk nekā 300 miljonu eiro apmērā, ir trīs dēlu un meitas tēvs, savukārt Santa Kristiāna audzina divas meitas.

Citi šobrīd lasa

No zilajām asinīm līdz vientuļajai māmiņai ar bohēmisku pagātni: kuras ir Eiropas skaistākās princeses 20
Olimpiete Lelde Gasūna: "Ja pa Siguldu nestaigāju ar bērnu ratiņiem, paziņām šķiet, ka man ir neizdevusies dzīve"
Pēc ķīniešu prasības Francijā cenzē filmu par mūsu rokgrupu "Pērkons" 66
Skatīt visus komentārus