Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilona Balode-Ūdre velta savu dzīvi vīram Rolandam un dēlam Bārtam. (Foto: Oļegs Zernovs)

Ūdrīša sieva Ilona: "Mīlestība nav tikai rozā baloni" 115

Attiecības
15. aprīlī 07:12 2018. gada 15. aprīlī 07:12
“Es smaidu ļoti maz,” atzīstas grāmatu autore, bijusī aktrise Ilona Balode-Ūdre (36), kas nu jau otro gadu diendienā kopj autoavārijā sakropļoto vīru mūziķi Rolandu Ūdri.

Žurnāla OK! jaunākajā numurā lasāma līdz asarām aizkustinoša un ļoti atklāta intervija ar Ilonu, kurā viņa izstāsta, cik fiziski un psiholoģiski smagi izvērtusies dzīve pēdējos divos gados: “Kādreiz man bija raiba dzīve. Tagad mana dzīve ir izdzīvošana. Iespējams, tā kļuvusi par vienu no garlaicīgākajām dzīvēm uz planētas.”

Toreiz Ūdrīti uz ielas notrieca auto, viņš bija iereibis, taču šoferis atļauto 30 kilometru vietā brauca ar septiņdesmit. Ilona neslēpj, ka kopš avārijas jūtas vientuļa. “Kādreiz ar Ūdri dalījāmies visā, bet tagad viņš it kā ir atdalīts. (..) Kopā vairs neguļam, dzīvojam katrs savā istabā, viņam ir slimnieka gulta, es esmu ar dēlu Bārtu...”

Ilona gan uzsver, ka mēģina saņemties un dzīvot tālāk, iet pie psihoterapeita, uz treniņiem, piespiež sevi dzīvot – rakstīt grāmatu, aiziet pie friziera, manikīra, vairs nelieto alkoholu, nesmēķē. “Lai stumtu Ūdra ratus, bija vajadzīgs baigais krampis.”

Vai Ilona nepieļauj domu, ka var atrasties kāds cits cilvēks, kurš viņu iemīl? “Man ir cilvēks! Ar kuru es apprecējos un kuru mīlu. Viņš ir mājās. Ratiņkrēslā. Tas neko nemaina. Mīlestība nav tikai rozā baloni. Mīlestība ir arī tas... Ūdris pa ilgiem laikiem negaidīti pateica: “Es tevi mīlu.” Un es atkal sapratu, kāpēc to visu daru,” strikti atbild mūziķa sieva.

Citi šobrīd lasa

"Arī es raudu un mēdzu būt vājš" - Markus Riva izdod savu personiskāko albumu 9
Pasaule atkal brīnās par Melānijas Trampas savādo apģērba izvēli, tiekoties ar Polijas prezidentu un viņa sievu 18
Separātiskā Abhāzijā un sastindzis laiks: britu fotogrāfs iemūžina iespaidīgus kadrus pamestos objektos 2
Skatīt visus komentārus

Филипп Киркоров впервые о новой спутнице: "Нам просто хорошо вместе"

"Она ела гречневую кашу с курицей, стала пить воду": как проходит лечение 17-килограммовой девушки