Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Vida Press

Šīm lietām NEVAJAG būt tavā drēbju skapī (ja vien tev nav 16) 61

Sievietēm
15. novembrī 05:45 2017. gada 15. novembrī 05:45
Anita Sedliņa | Žurnāls "Kas Jauns"
Ar gadiem katras sievietes garderobe piedzīvo pārmaiņas. Mainās standarti, prioritātes, ienākumi, dzīvesstils un vajadzības. Ja jūsu garderobē aizvien ir šīs lietas un jūsu vecums pārsniedz 16 gadu, nekavējoties no tām atbrīvojieties!

Krāsainas zeķbikses un legingi

Ziedu apdrukas, krāsaini ģeometriski raksti, dzīvnieku motīvi un citi efektīgi raksti – modes skatēs un televīzijā aizraujoši, ikdienā – smieklīgi. Dod priekšroku klasikai neitrālos krāsu toņos, bet, ja nespēj atteikties no rakstiem, tiem jābūt atturīgiem un neuzkrītošiem.

Foto: Vida Press

Saplēsti džinsi

Garderobē vienmēr atradīsies vieta universālajām, daudzpusīgajām un vienmēr modē esošajām džinsu biksēm. Bet tikai tīneidžeriem piemērotas ir tās, kas rotātas ar mirdzumiem, izšuvumiem un ir pārmērīgi dekoratīvi saplēstas.

Foto: Vida Press

Neona krāsas

Spilgtas krāsas neviens nav aizliedzis, un piesātināti, dziļi krāsu toņi atsvaidzinās garderobi un piešķirs individualitāti. Bet neona krāsas ne tikai padara vecāku to valkātāju, bet arī izceļ ādas nepilnības.

Foto: Vida Press

Mini krekliņš

Atkailināts vēders – skaisti un pievilcīgi mājās, intīmā gaisotnē. Visi miniatūrie, saīsinātie krekliņi, blūzītes un krūšturi valkātāju padara par pāraugušu, dumpoties gribošu tīni.

Foto: Vida Press

Vieglprātīgā brīvība

Izstaipījušies T krekli un džemperi nav pieaugušas sievietes ampluā. Tie vizuāli deformē auguma proporcijas un piešķir nevīžīgu iespaidu.

Foto: Vida Press

Supermini

Miniatūras kleitiņas, ultra īsi šorti un jostas platuma svārki ir piemēroti uzmanību alkstošajām personām uz skatuves, video klipos un skolas solā, bet ir funkcionāli nepiemēroti ikdienas dzīvē. Un – pārāk maz vietas iztēlei.

Foto: Vida Press
Foto: Vida Press

Lēti aksesuāri

Precizējot – lēta izskata aksesuāri, tas ir, no vieglas plastmasas, pārmērīgi mirdzoši, spilgtās krāsās, ar bērnišķīgiem attēliem. Lietas, kas bija aktuālas pirms gadiem divdesmit.

Foto: Vida Press

Dīvaini apavi

Līdzīgi kā aksesuāri, arī apavi var būt neordināri un mākslinieciski oriģināli, bet, ja vien neesi radošo industriju pārstāve, tie nedrīkst izskatīties bērnišķīgi. Tie var būt lakoniskās, ģeometriskās formās, aizraujošās krāsās, bet ne rotāti ar pušķīšiem, mežģīnēm un pūciņām.

Foto: Vida Press

Apdrukas

Taurentiņi, bērnišķīgas puķītes, varavīksnes, multfilmu tēli, motivējoši uzraksti – mulsinošs tērpu rotājums, kas ir nevis asprātīgs, bet smieklīgs.

Foto: Vida Press

Tilla svārki

Karnevāls un mazās meitenes ir vienīgās situācijas un personas, kam pieļaujams valkāt daļēji caurspīdīgos, kuplos un princeses atgādinošos svārkus no tilla.

Foto: Vida Press

Huligāne

Jaunieši ar apģērbu cenšas vērsties pret vecākiem, klasesbiedriem, skolotājiem un pastāvošo iekārtu, izcelties un būt oriģināli. Pieaugusi sieviete zina, ka būt oriģinālai, nenozīmē valkāt masīvus dr. Martens zābakus un kaklā karināt rindas ar ķēdēm.

Foto: Vida Press

Bantītes

Bantēm nav jāiziet no pieaugušas sievietes garderobes, bet ir jāsamazinās to daudzumam un jāpalielinās kvalitātei un izsmalcinātībai, tās kombinējot.

Foto: Vida Press

.

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 18
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 17
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības
Skatīt visus komentārus