Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ketrīnas Midltones grūtniecība izjauc 50 gadus senu karaliskās ģimenes tradīciju 32

Bērni
2017. gada 13. septembrī 05:39 2017. gada 13. septembrī 05:39
Kasjauns.lv
Lielbritānijas princis Viljams un hercogiene Ketrīna Midltone ir jauna un moderna ģimene. Un viņi nebaidās mainīt karaliskajai ģimenei ierastos standartus.

Hercogiene Ketrīna un princis Viljams ir jauna, moderna ģimene, kas nebaidās mainīt karaļnama ierastos standartus. (Foto: Vida Press)

Paziņojot, ka gaida trešo mazuli, Viljams un Ketrīna ir pārkāpuši tradīciju, ka ģimenē ir tikai divi bērni, un pēc 58 gadu pārtraukuma kļuvuši par pirmo karalienes Elizabetes II tuvāko radinieku pāri, kas paziņo par trešo grūtniecību.

Princis Viljams un hercogiene Ketrīna. (Foto: Vida Press)

Pašai Lielbritānijas karalienei Elizabetei II ir četri bērni – princis Čārlzs, princese Anna, princis Endrjū un princis Edvards. Viņa par trešo grūtniecību paziņoja pirms 58 gadiem (1959), kad gaidīja princi Endrjū. 1964. gadā Viņas Majestātei piedzima ceturtais bērns – princis Edvards.

Visiem četriem viņas bērniem tradicionāli ir katram divi bērni. Princim Čārlzam divi dēli – prinči Viljams un Harijs, princesei Annai ir dēls Pīters Filipss un meita Sāra Tindela, princim Endrjū ir divas meitas – princeses Beatrise un Eiženija, savukārt princim Edvardam – dēls Džeimss un meita Luīze.

Princim Viljamam ar sievu hercogieni Ketrīnu patlaban ir divi bērni – princis Džordžs un princese Šarlote, savukārt pirms dažām dienām karaliskā ģimene nākusi klajā ar paziņojumu, ka Ketrīna ir trešās atvases gaidībās un nākampavasar ģimenei pievienosies vēl viens mazulis.  

Šī nav pirmā reize, kad jaunā ģimene izjauc ierastās karaļnama tradīcijas. Jau Ketrīnas pirmās grūtniecības laikā princis Viljams paziņoja, ka piedalīsies sievas dzemdībās, tādējādi laužot līdz tam valdošās normas, ka prinčiem un karaļiem dzemdībās nav vietas.

Citi šobrīd lasa

Anna Krimele atklāti par mūsdienu ģimeni: "Es mācos būt laba pamamma vīra bērniem"
Dabīgais paracetamols jeb - viss, kas nepieciešams, lai samazinātu sāpes 2
Oksfordas universitātes pētniece: kā izaudzināt gudru bērnu 25
Skatīt visus komentārus

Она умерла медленной и мучительной смертью: американский режиссер жестоко пытал подругу-украинку

"Все вы русские уроды, и вам нечего здесь делать": россиян обокрали и оскорбили в аэропорту Риги 10