Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Indra, Madara un Anete ir apbūrušas citus ar savu stāstu.

Raffaello satuvina draugus 1

Sievietēm
2016. gada 9. jūnijā 08:00 2016. gada 9. jūnijā 08:00
Nav nekā stiprāka par sieviešu draudzību. Tieši tādēļ Raffaello stāstu otrā kārta par godu Sieviešu dienai bija veltīta draudzības saišu stiprināšanai. Šajā dienā, pateicoties iesūtītajiem stāstiem, sajutām brīnišķīgu līdzjūtības garu, kas piemita visām dalībniecēm. Starp Raffaello Stāsti kampaņas dalībniekiem izlozējām ceļojumu uz pasaules modes galvaspilsētu ‒ Milānu, bet starp visām stāstu varonēm žūrijas locekļi izvēlējās fotogrāfiju, kurā attēlotās draudzenes piedalījās profesionālā foto sesijā. Tā Raffaello varēja piepildīt sapni, kas vieno visas mūsu dalībnieces – doties kopīgos piedzīvojumos.

Pašas noturīgākās attiecības veidojas, pieņemot kopīgus lēmumus un pavadot kopā laiku. Tieši tā sākās Indras, Madaras un Anetes draudzība. Viņas stāsta: „Mēs satikāmies, sākot studijas Rīgas Tehniskajā universitātē, taču pa īstam satuvinājāmies Erasmus+ apmaiņas programmas laikā, jo visas trīs vēlējāmies mācīties Briselē. Pusgada laikā mēs cita citai kļuvām par tuvākajiem cilvēkiem.” Tāpat kā kopīgi pavadīts laiks satuvināja mūsu meitenes, arī Raffaello vieno kokosriekstu saldumu cienītājus.

Kopā ar labākajām draudzenēm varat doties jebkur – kaut uz pasaules malu. Tieši tā veidojas skaistākās atmiņas un draudzība bez robežām. To lieliski apliecina mūsu dalībnieču stāsts: „Mēs tik daudz ko esam darījušas kopā. Ļoti daudz! Lēkšana ar gumiju Briselē, radošas Helovīna ballītes Amsterdamā un traki izaicinājumiem Parīzē ir tikai sākums.”

Indra, Madara un Anete ir apbūrušas citus ar savu stāstu. Viņas tika apbalvotas ar profesionālu fotosesiju, kas ļāva iemūžināt viņu ciešās draudzības radīto prieku. Pateicoties Raffaello, viņām ir jauns stāsts, kuru, ikreiz aplūkojot fotogrāfijas, atcerēties ar smaidu.

Arī Jūs varat iedvesmoties no Raffaello stāstiem! Pārliecinieties, ka patiesas jūtas vislabāk atspoguļojas fotogrāfijās. Aicinām apskatīt Valentīndienas un Sieviešu dienas uzvarētāju fotosesiju rezultātus. Īpašās galerijas meklējiet

http://www.raffaellostasti.lv/

 

Reklāmas raksts sadarbībā ar Raffaello / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 93
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 18
Pievienot komentāru