Kopdzīve prasa ļoti daudz diplomātijas spēju un talantu pārvaldīt situāciju. Jo iemeslus pastrīdēties jau var atrast vienmēr.

5 jautājumi, uz kuriem jāatbild, pirms nolem dzīvot kopā ar mīļoto 19

Sievietēm
2016. gada 10. jūnijā 14:10
Varētu šķist – viss ir lieliski. Jūs mīlat viens otru un beidzot esat nolēmuši sākt kopdzīvi. Taču psiholoģes Džaneta Reibsteina (Janet Reibstein) un Sūzana Kviljama (Susana Quilliam) brīdina: vispirms nopietni apdomājiet arī citas lietas, ne vien to, kādā krāsā būs paklājiņš jūsu vannasistabā.

1. Vai jums ir vienāda attieksme pret kāzām

Vienam kopdzīve var būt dabisks posms pirms kāzām, bet otram – vienkārši ērta dzīvošana, nedomājot par nākotni.
Šis jautājums var šķist dīvains tiem, kuri nolēmuši ar precēšanos nesteigties. Bet vajadzētu noskaidrot, vai jūsu motīvi tomēr nav radikāli atšķirīgi. Katram no partneriem kopdzīve var nozīmēt kaut ko citu. Piemēram, vienam tas var būt dabisks posms pirms kāzām, bet otram – vienkārši ērta dzīvošana, nedomājot par nākotni.  

Pajautā sev (bet arī savam partnerim), kāpēc esat nolēmuši dzīvot kopā. Ja laulību perspektīva nav nākotnes plānos nevienam no jums abiem – lieliski. Ja abi domājat kādreiz apprecēties – ļoti labi. Taču, ja domājat, ka kopdzīve varētu uzfrišināt jūsu padzisušās jūtas, padomājiet vēlreiz. Vai tiešām ir vērts to glābt?

0/4
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 51
  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 0
  • 19 gadus veca "Range Rover" vadītāja pa Jūrmalas šoseju triecas ar 154 km/h 29