Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kopdzīve prasa ļoti daudz diplomātijas spēju un talantu pārvaldīt situāciju. Jo iemeslus pastrīdēties jau var atrast vienmēr.

5 jautājumi, uz kuriem jāatbild, pirms nolem dzīvot kopā ar mīļoto 19

Attiecības
2016. gada 10. jūnijā 14:10 2016. gada 10. jūnijā 14:10
Varētu šķist – viss ir lieliski. Jūs mīlat viens otru un beidzot esat nolēmuši sākt kopdzīvi. Taču psiholoģes Džaneta Reibsteina (Janet Reibstein) un Sūzana Kviljama (Susana Quilliam) brīdina: vispirms nopietni apdomājiet arī citas lietas, ne vien to, kādā krāsā būs paklājiņš jūsu vannasistabā.

1. Vai jums ir vienāda attieksme pret kāzām

Vienam kopdzīve var būt dabisks posms pirms kāzām, bet otram – vienkārši ērta dzīvošana, nedomājot par nākotni.
Šis jautājums var šķist dīvains tiem, kuri nolēmuši ar precēšanos nesteigties. Bet vajadzētu noskaidrot, vai jūsu motīvi tomēr nav radikāli atšķirīgi. Katram no partneriem kopdzīve var nozīmēt kaut ko citu. Piemēram, vienam tas var būt dabisks posms pirms kāzām, bet otram – vienkārši ērta dzīvošana, nedomājot par nākotni.  

Pajautā sev (bet arī savam partnerim), kāpēc esat nolēmuši dzīvot kopā. Ja laulību perspektīva nav nākotnes plānos nevienam no jums abiem – lieliski. Ja abi domājat kādreiz apprecēties – ļoti labi. Taču, ja domājat, ka kopdzīve varētu uzfrišināt jūsu padzisušās jūtas, padomājiet vēlreiz. Vai tiešām ir vērts to glābt?

0/4

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 10
Moderni un ar latviskiem elementiem: kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 44
Krievu bobslejists Zubkovs, kuru pašu vaino dopinga lietošanā, skeletonistu diskvalifikāciju nosauc par klaunādi 12
Skatīt visus komentārus