Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Lielus un agresīvus suņus parasti izvēlas despotiski vīrieši. Ja suns ir miniatūrs un mīlīgs, tā īpašnieks, visticamāk, neiebildīs, ja viņa ģimenē pirmo vijoli spēlēs partnere, nevis pats.

Ko par vīrieša raksturu var spriest pēc viņa mājdzīvnieka 14

Attiecības
2016. gada 13. jūnijā 11:37 2016. gada 13. jūnijā 11:37
Mēdz teikt, ka suns ir līdzīgs saimniekam, un otrādi. Krievijas psiholoģe Natālija Gladkova uzskata, ka pēc tā, kādus mājdzīvniekus izvēlas vīrietis, var spriest ne tikai par viņa raksturu, bet arī attiecībām ar mīļoto, raksta sympaty.net.

Cīņas suņus izvēlas valdonīgi vīrieši. Viņi no partneres sagaida maigu raksturu, piekāpšanos, ir īsti diktatori. „Ja suns ir liels un agresīvs, tad arī viņa saimnieka attieksme pret daiļo dzimumu, visticamāk, ir despotiska. Ja vīrietis dod priekšroku maziem un mīlīgiem suņiem, tad viņam, iespējams, nebūs iebildumu, ja pirmo vijoli ģimenē spēlē sieviete,” secinājusi psiholoģe.

Elegantus akvārijus, kurās graciozi peld zivtiņas, visbiežāk izvēlas uz pašanalīzi tendēti kungi. Akvāriji patīk cilvēkiem, kuriem ir tendence uzturēt kārtībā gan savu iekšējo, gan arī ārējo pasauli, tāpēc viņiem pret sievietēm ir diezgan pedantiska un kritiska attieksme. Šie puiši nesteidzas dāmu uzreiz pielaist sev tuvu, tuvu klāt.

Kaķu mīlētāji nav uzbāzīgi, viņi nekad nepretendēs uz pārāk lielu daļu sievietes brīvā laika un neierobežos viņas brīvību. Kā zināms, kaķi mēdz staigāt, kur pašiem patīk, un nealkst pēc īpašas pieskatīšanas un uzmanības. Kaķu saimnieki ir mazlietiņ paslinki, ar tieksmi izvairīties no atbildības. Tiesa, attiecību sākumā viņi cenšas parādīt sevi no labās puses.

Kaķu saimnieki ir mazlietiņ paslinki, ar tieksmi izvairīties no atbildības.

„Kaķu īpašniekiem ļoti patīk iztapt sievietēm, viņi metīsies izpildīt katru jūsu kaprīzi. Taču tas ir tikai attiecību sākumposmā,” brīdina psiholoģe.

Eksotiskos dzīvniekus – iguānas un bruņrupučus – izvēlas nestandarta personības. Viņi vēlas atšķirties no pūļa. Šādi vīrieši vēlēsies dominēt arī partnerattiecībās un, protams, izrādīs iniciatīvu arī gultā.

Kasjauns.lv/ Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 111
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 11
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 31
Skatīt visus komentārus