Astrologs Baņķis lustīgi iesaka svinēt īstos vasaras saulgriežus, bet Jāņu laikā atturēties no seksa, gaļas un alkohola.

Biedējoša astrologa prognoze Jāņiem: liegta alus, gaļas un pat papardes zieda baudīšana 76

Cita pasaule
2016. gada 16. jūnijā 17:30 2016. gada 16. jūnijā 17:30
Šis gads ir viena no retajām reizēm, kad vasaras saulgrieži, 21.jūnijs, sakrīt ar Pilnmēness kulminācijas svētkiem, tādēļ piepildīta tieši ar to Jāņu maģiju, kas aprakstīta tautas paražās, informēja sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Līdz ar Saules ieiešanu Vēža zīmē 21.jūnijā plkst.1.34 sākas vasara, un Baņķis iesaka lustīgi nosvinēt šo īpašo gadskārtu dienu. Tāpat astrologs uzskata, ka šī diena jāizmanto savas un tautas karmas uzlabošanai.

Savukārt Līgo diena un Jāņi jeb 23.jūnijs un 24.jūnijs noritēs Mēness cikla enerģētiski smagnējā 19.Mēness dienā, kas liedz papardes zieda meklējumus, gaļas un alkohola lietošanu, kā arī paredz kļūmīgas situācijas un pat nelaimes.

Astrologs ilgus gadus vērojis dabas cikla un kalendāro Jāņu sakritības un secinājis, ka harmoniskāki teju vienmēr bijuši īstie saulgrieži, turpretim 23.jūnijs un 24.jūnijs retu reizi varējis palepoties ar labvēlīgu planētu stāvokli vai Mēness cikla enerģētiku. Līdzīgi nelāga enerģētika esot arī šāgada Jāņiem.

Astrologs vēsta, ka Līgo vakara pasākumi labvēlīgi vien līdz pusnaktij, bet pēcāk sākas un līdz pat 25.jūnija plkst.0.15 ilgst kaitnieciski provokatīvā 19.Mēness diena. "Tā ir viena no trim Mēness dienām, kas pieprasa mērenību, pretošanos kārdinājumiem un neizdabāšanu baudām. Maksimāli jāierobežo papardes zieda meklējumi, jo partnerim varam nodot tikai sevī uzkrātos sārņus. Arī gaļas ēšana un alkohola lietošana pazemina imunitāti un piesārņo enerģiju, par ko vēlāk dārgi būs jāmaksā. Vajadzēs iztikt ar sieru vien," klāstīja Baņķis.

LETA/Foto: Aigars Hibneris

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Skatīt visus komentārus