Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Noskaties video un padomā par to, kādi esam!

Vai tu apstātos, uz ielas ieraugot apmaldījušos meitenīti? Slēptās kameras video atklāj smeldzīgu ainu 47

Bērni
2016. gada 30. jūnijā 15:21 2016. gada 30. jūnijā 15:21
Jauns UNICEF sociālais eksperiments, pret kuru vienaldzīgo nebūs. Izdari secinājumus arī tu.

Jauns sociālais eksperimnets parāda, cik ļoti duāli esam, ja runa ir palīdzēšanu un empātiju pret nabadzīgu bērnu vai turīgu cilvēku atvasi. 6 gadus vecā Anana bija  sociālā eksperimenta galvenā varone, un beigās filmēšanu nācās pārtraukt, jo meitenei sametās pārāk skumji ap sirsniņu.

Eksperiments tika filmēts Gruzijas galvaspilsētā Tblisi. No sākuma Ananu saģērba labās, dārgās, skaistās drēbēs un viņa stāvēja ielas malā kā apmaldījies un apmulsis bērns. Garāmgājēji Ananu pamanīja un iejūtīgi apvaicājās, kas gan noticis, kur māmiņa, kur tēvs... Dažs pat ņēma telefonu, lai ziņotu par radušos situāciju likumsargiem.

Viss pavērtās pavisam otrādi, kad šī pati Anana tajā pašā vietā nostājās kā nabadzīga skrandainīte. Līdzcilvēki gāja viņai garām kā tukšai vietai.

Tādu pašu situāciju UNICEF darbinieki radīja arī kādā no Tblisi restorāniem. Bagāti un jauki ģērbtu Ananu svešinieki labprāt uzrunāja, noglāstīja meitenes vaigu, samīļoja un uzmundrināja. Kad restorānā ienāca sešgadīga plušķe Anana, dažs labs tēvainis pavēlēja oficiantam šo bērnu izmest no iestādes. „Man kļuva skumji, ka nabadzīgo mani visi dzina ārā,” pēc filmēšanas atzina 6 gadus vecā ekspermenta dalībniece.

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 31
Rīga atkal staro! Šodien sākas spožākais festivāls 4
Skatīt visus komentārus