Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Viņas skaistuma padomos ieklausās 6 miljoni skatītāju.

21 gadu veca meikapa māksliniece ar patiešām neparastu ārieni. VIDEO 18

Sievietēm
2016. gada 16. augustā 13:35 2016. gada 16. augustā 13:35
Arī viņa grib būt skaista, lai gan no klasiska daiļuma šīs jaunās dāmas sejā nav ne vēsts. 21 gadu vecā "jūtubere" rāda un māca, kā pareizi uzklāt kosmētiku izceļot to, kas sejā izceļams.

Nevienu vairs nepārsteidz pārpasaulīga daiļuma apdāvinātas jaunas sievietes, kuras vietnē "YouTube" veido neskaitāmus klipus, kā apieties ar kosmētiku un padarīt sevi vēl skaistāku - viņas sauc par "jūtuberēm" un viņu skaits mērāms tūkstošos. Šo sieviešu vidū ir arī Marimara Kvora. Marimara no citām dāmām atšķiras ar savu ārieni. Viņas sejas pantos nav nekā no tā, ko mēs saprotam ar vārdu "izskatīga sieviete". Bet vai gan tas traucē darīt savu sirdslietu?

Mariamara piedzima ar audzēju, kas viņai liedz runāt un arī ēst.  Kopš bērnības Marimara pārcietusi neskaitāmas operācijas, un tās viņas sejas ovāla apakšdaļu palīdzējušas samazināt, taču ne likvidēt audzēju pavisam. Caur muti viņa nespēj elpot, tam kalpo deguns, tāpat arī kreisā auss ir nedzirdīga. Saziņai Marimara izmanto zīmju valodu, un savus kosmētikas padomus lielākoties piedāvā lasāmus titru veidā.

Mākslinieces māsa stāsta, ka "nav viegli". No bērnības, lai kur abas kopā ietu, visi vienmēr blenzuši uz Marimaru. "Taču viņa ir izdarījusi maksimumu, realizējusi sevi vislabākajā iespējamā veidā - cik viņas situācijā tas bijis izdarāms," skaidro māsa. Šobrīd Marimara mācās par vizāžisti, bet savu pirmo video skatītājiem piedāvāja jau pirms 2 gadiem. Tagad māksliniecei ir jau seši miljoni sekotāju sociālajos tīklos! Citas meitenes vaicā, kāpēc gan Marimarai vispār būtu jālieto tonālais krēms, jo viņas āda esot ideāla. "Skatītāji man saka, ka esmu skaista," komentē pati video autore. Protams, ir arī nievas, žults un naids, taču Marimara ar ķengām iemācījusies sadzīvot.

Vairāk par iedvesmojošo meikapa mākslinieci skaties video!


Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

"Man ir 27 gadi, un es negribu mirt" - pasauli aizkustina jaunas sievietes vēstule dienu pirms viņas nāves 9
"Ryanair" jaunie bagāžas noteikumi jau spēkā. Kā to izjūt pasažieri? 7
Puksts: veidojot e-veselību, par drošību nav domāts vispār 20
Skatīt visus komentārus