Viņas skaistuma padomos ieklausās 6 miljoni skatītāju.

21 gadu veca meikapa māksliniece ar patiešām neparastu ārieni. VIDEO 18

Sievietēm
2016. gada 16. augustā 13:35
Arī viņa grib būt skaista, lai gan no klasiska daiļuma šīs jaunās dāmas sejā nav ne vēsts. 21 gadu vecā "jūtubere" rāda un māca, kā pareizi uzklāt kosmētiku izceļot to, kas sejā izceļams.

Nevienu vairs nepārsteidz pārpasaulīga daiļuma apdāvinātas jaunas sievietes, kuras vietnē "YouTube" veido neskaitāmus klipus, kā apieties ar kosmētiku un padarīt sevi vēl skaistāku - viņas sauc par "jūtuberēm" un viņu skaits mērāms tūkstošos. Šo sieviešu vidū ir arī Marimara Kvora. Marimara no citām dāmām atšķiras ar savu ārieni. Viņas sejas pantos nav nekā no tā, ko mēs saprotam ar vārdu "izskatīga sieviete". Bet vai gan tas traucē darīt savu sirdslietu?

Mariamara piedzima ar audzēju, kas viņai liedz runāt un arī ēst.  Kopš bērnības Marimara pārcietusi neskaitāmas operācijas, un tās viņas sejas ovāla apakšdaļu palīdzējušas samazināt, taču ne likvidēt audzēju pavisam. Caur muti viņa nespēj elpot, tam kalpo deguns, tāpat arī kreisā auss ir nedzirdīga. Saziņai Marimara izmanto zīmju valodu, un savus kosmētikas padomus lielākoties piedāvā lasāmus titru veidā.

Mākslinieces māsa stāsta, ka "nav viegli". No bērnības, lai kur abas kopā ietu, visi vienmēr blenzuši uz Marimaru. "Taču viņa ir izdarījusi maksimumu, realizējusi sevi vislabākajā iespējamā veidā - cik viņas situācijā tas bijis izdarāms," skaidro māsa. Šobrīd Marimara mācās par vizāžisti, bet savu pirmo video skatītājiem piedāvāja jau pirms 2 gadiem. Tagad māksliniecei ir jau seši miljoni sekotāju sociālajos tīklos! Citas meitenes vaicā, kāpēc gan Marimarai vispār būtu jālieto tonālais krēms, jo viņas āda esot ideāla. "Skatītāji man saka, ka esmu skaista," komentē pati video autore. Protams, ir arī nievas, žults un naids, taču Marimara ar ķengām iemācījusies sadzīvot.

Vairāk par iedvesmojošo meikapa mākslinieci skaties video!


Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 32
  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 17
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 13