Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Klaunu grims, skorpionu manikīrs, ar krāsas aerosolu appūsti mati - šie ir tikai daži no trakākajiem skaistuma piemēriem.

Vai tu riskētu taisīt manikīru ar ērcēm? Trakākie skaistuma FOTO 2

Sievietēm
2016. gada 23. augustā 08:55 2016. gada 23. augustā 08:55
Internets, precīzāk – Instagram aplikācija, ir plašs stila, modes un skaistuma resurss, kurā dzimst un popularitāti iegūst dīvainākās un neierastākās idejas. Visbiežāk to autori ir nevis profesionāļi, bet gan jomas entuziasti.

Raibumi varavīksnes krāsās

Ja tev nav vasarraibumu, vari tos uzzīmēt pats!
Vasarraibumiem rotātie tos uzskata par pašsaprotamiem vai gluži pretēji – slēpj aiz biezām grima kārtām un tiecas likvidēt ar apšaubāmām metodēm. Un ir vēl trešie, kuriem vasarraibumi šķiet eksotika, tāpēc tos akcentē vēl vairāk vai pašrocīgi sev uzzīmē no jauna. Izmantojot lūpu krāsas un mitros acu zīmuļus, aktuālie šīs vasaras raibumi dabiskos un nedabiskos izvietojumos ir lillā, rozā, zilā, pat baltā un zelta krāsā.

Gliteru bārda

Vīriešu modes aktualitāte - kupla mirdzoša bārda.

Arī vīrieši steidz pakaļ modes aktualitātēm. Ja pērn bārdas tika rotātas ar ziediem, tad šovasar, nesagaidot Ziemassvētkus, tās esot jāiekrāso ar mirdzošiem gliteriem. Instagram duets The Gay Beards ir jomas jaunie profesionāļi un savā sociālajā tīklā ieteiks receptes, paņēmienus un labākos produktus. Jā, arī kosmētikas zīmoli ir aši noreaģējuši un piedāvā iegādāties specifiskus bārdu rotājošus elementus un materiālus.

Piepūt lūpas

Šos drosminiekus pat nebiedē zilumi vai draudi lūpas pārplēst.
Pagājušajā gadā iesākās un vēl aizvien turpinās jauniešu vidū ārkārtīgi bīstama un apšaubāma skaistuma tendence – tā dēvētais Kailijas Dženeres lūpu izaicinājums. Slavenās Kardašjanu ģimenes jaunākā atvase Kailija var lepoties ar medicīnas speciālistu radītām izteiksmīgām un jutekliskām lūpām. Viņas fani un apjūsmotāji ir atraduši veidu, kā uz pāris minūtēm vai stundām bez papildu materiālajiem ieguldījumiem pie tādām tikt. Atliek tikai piesūkt lūpas pie šota glāzes. Drosminiekus pat nebiedē zilumi vai draudi lūpas pārplēst. „Es necenšos cilvēkus / jaunas meitenes mudināt izskatīties pēc manis vai domāt, ka viņām šādi vajadzētu izskatīties. Vēlos mudināt cilvēkus / jaunas meitenes nebaidīties būt pašām,” šausmās par šo izaicinājumu ir iedvesmas avots Kailija Dženere.

Pušķīšu nagi

Dzijas kumšķīši tiek līmēti tieši uz nagiem.

Vēl dīvaināk par kažokādām aplīmētiem nagiem ir tendence tos rotāt ar apaļiem dzijas pušķiem jeb bumbuļiem. Burtiski – uz nagiem līmējamiem dzijas kumšķiem. Līdzīgi kā ar citām tendencēm, arī te praktiskums atkāpjas un skaistuma labad par dušu vai trauku mazgāšanu būs jāaizmirst.

Mati kā audekls

Ja ir šādi, ar krāsu appūsti mati, bez lietussarga no mājas ārā iet nav ieteicams.
Kā savdabīga mākslas forma mati ir kļuvuši par audeklu, uz kura var gleznot, izmantojot trafaretus. Appūsti ar speciālu krāsas aerosolu vai iekrāsoti ar otiņu, mati tiek rotāti ar punktiņiem, mākoņiem un puķītēm. Obligātais krāsojuma nosacījums – vienmēr apbruņoties ar lietussargu!

Bez uzacīm

Dziedātāja Keitija Perija.

Modele Lilija Aldridža.

Arī slavenību stila izgājieni ir kopēšanas avots. Pateicoties ikgadējai Ņujorkas Kostīmu institūta gada ballei un dziedātājai Keitijai Perijai, TV šovu zvaigznei Kimai Kardašjanai, modelei Lilijai Aldridžai, visi ir apguvuši, ka modē ir nedabiskas un izbalinātas uzacis.

Klaunu grims

"Grims ir pašizpausmes veids," skaidro tendences uzsācēja.
Grima māksliniecei Bellai de Lunai bija apnicis, ka viņas YouTube demonstrētās meikapa tehnikas daudzi dēvēja par klaunādēm. Uz šiem komentāriem viņa atbildēja ar sarkasmu – ar video paraugu, kā patiešām radīt klaunam līdzīgu grimu. Pārsteigums bija tas, ka, šo dažādo krāsu ģeometriskās formas sapludinot, tika iegūta skaisti konturēta seja. Bez klauna vaibstiem tagad par konturēšanas pamatiem tiek ņemti pat skeleta un kaķa attēli. „Nevaru pateikt, cik reižu esmu nosaukta par klaunu vai lamāta ar citiem apzīmējumiem. Šo video izmantoju, lai parādītu, kā izskatās īsts klauns. Lai izskatītos skaisti, nav nepieciešams šāds meikapa daudzums un meikaps vispār. Grims ir pašizpausmes veids,” skaidro tendences uzsācēja.

Bīstamais manikīrs

Latvijas versijā līdzīgas bīstamības manikīrs varētu būt rotāts ar ērcēm.

Kad šķiet, ka ir redzēts viss, pārsteigumi nāk no Meksikas. Tur piekopj tā dēvēto skorpionu manikīru, kad pie nagiem tiek piestiprināti miniatūri skorpioni. Lai gan šie indīgie dzīvnieki vairs nav dzīvi, manikīra cienītājiem aizvien nākas riskēt ar paātrinātu sirdsdarbību, pietūkumu un pat nāvi. Latvijas versijā līdzīgas bīstamības manikīrs varētu būt rotāts ar ērcēm.

Acu apmāns

Izteiksmīgu muskuļu reljefu ar kosmētiku nu var iegūt ikviens.
Konturēšanas triki vairs nav jaunums, jauns ir to izmantošanas veids, precīzāk – vietas. Tagad ar ģeometriskiem un stratēģiski izvietotiem krāsu laukumiem tiek konturētas pat kājas, rokas un vēderprese. Tas nozīmē, ka izteiksmīgu muskuļu reljefu ar kosmētiku nu var iegūt ikviens.


Anita Sedliņa, žurnāls “Kas Jauns” / Foto: no publicitātes materiāliem, Instagram

Citi šobrīd lasa

Eleganti tērpi un stila pērles: Kinoaktieru ģilde Losandželosā noskaidro savus labākos 3
Austrumu slimnīcā veikta unikāla plaušu operācija zemniekam no Latgales 30
Traģiskā avārijā uz Daugavpils šosejas dzīvību zaudējis jauns vīrietis 12
Pievienot komentāru