Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Tavs horoskops šodienai. Otrdiena, 6.septembris 1

Cita pasaule
2016. gada 6. septembrī 06:50 2016. gada 6. septembrī 06:50

AUNS

Nesen iepazīts un sākotnēji šķietami ļoti simpātisks pretējā dzimuma cilvēks šobrīd var sagādāt raizes un nemieru. Tavs uzdevums nav iedziļināties pavirši zināmā cilvēka psihes problēmās. Neļaujies arī nekāda veida šantāžām. Darbā labs laiks, lai sētu sēklu ceļā uz paaugstinājumu.

VĒRSIS

Lielāko gandarījumu gūsi, apgrozoties par sevi daudz jaunāku cilvēku vidē. Spīdēt ar savām zināšanām, harizmu, šarmu - tam šī diena izcili piemērota! Tu drīksti pat atļauties augstprātību un aroganci, ja tai ir pamats. 

DVĪŅI

Ja šķiet, ka ilgi gaidītā laime kaut kur kavējas, izvērtē, vai ir izdarīts viss tās atnākšanai. Iespējams, cerētie labumi nenāk tāpēc, ka pārāk stipri gaidīts, reāli nerīkojoties. Aktīvai darbībai nu jau gan nedaudz par vēlu. Ja grūtības samierināties ar izplānotā "izgāšanos", otro piegājienu lietai mēģini septembra beigās.

VĒZIS

Emocionālajiem vēžiem domas kavēsies tikai pie iemīļotās personas. Tiks celtas sapņu pilis, dzīvots fantāzijās, sapņots ar vaļā acīm. Šāds stāvoklis parasti Vēžiem sniedz pat baudu, taču jāsaprot - te aršanas nav un nebūs. Lieliska diena, lai dotos uz skaistumkopšanas procedūrām.                                              

LAUVA

Riskanta saziņa ar valsts iestādēm, tā dēvēto represīvo aparātu. Ja vien iespējams, jebkādas naudiskas, juridiskas un papīru lietas ar ierēdniecību šodien nekārto. Tam piemērotāka būs nākamā nedēļa. Viss teiktais neattiecas uz darījumu kārtošanu starp ģimenes locekļiem - tur ceļš tīrs un skaidrs.

JAUNAVA

Iespējams, nomāks naudas jautājumi. Tās kā allaž varētu būt vairāk, tomēr šodiena nepavisam nav piemērota aizņēmumiem. Ne no draugiem, ne bankas, ne ātrajos kredītos. Labāk pārskati savas prasmes saimniekot un ietaupīt. Materiālā plānā spožāka situācija būs pēc mēneša.

SVARI

Tie Svari, kuri šodien iekšēji nolems balotēties, teiksim, nākamajās vēlēšanās, nenošaus greizi. Vēlmei būs laiks, lai pieņemtos spēkā un nostiprinātos pašā. Tas pats sakāms par plānu kandidēt uz kādu augstu amatu, uz kuru ir ievērojams konkurss. Lielu plānu iedēstīšanas diena. Viss šodien galvā "sabūvētais" var perfekti piepildīties.

SKORPIONS

Ja esi ticīgs/ticīga - pavadi šo laiku intīmās sarunās ar savu dievu. Vai cilvēku, kuru gluži vai turi "Dieva" vietā. Tā var būt viedā omīte, vai garīgās izaugsmes treneris, vai atzīts psihologs. Diena, kad skats vērsts iekšpus sevis, savā dvēselē. Pasaulīgajam un laicīgajam pievērsies rīt.

STRĒLNIEKS

Galvā var rosīties tādas fantāzijas, no kurām pat bail paliek... Mute šodien jātur ciet, acis vaļā un prāts - maksimāli skaidrs. Diena, kad Strēlnieks pats sev var izrādīties vislielākais ienaidnieks. Receptes nav. Jāizguļas, jāmeditē, jāuzturas uzticamu ļaužu lokā.

MEŽĀZIS

Apjukumu var radīt nepazīstamu cilvēku sabiedrība apkārt. Īsti nebūs skaidrs, kuri cilvēki patīk un kuriem tu patīc. Lai gan diena piemērota jaunu kontaktu dibināšanai, tik tiešām vēlams ieklausīties savā intuīcijā, lai piepeši nesadraudzētos ar personu, kas vēlāk var nodarīt skādi vai ienest tavā dzīvē nepatikšanas.

ŪDENSVĪRS

Ja esi radījis kaut ko savu un oriģinālu un to plānots "nest tautās", šī ir piemērota diena prezentācijām. Tāpat vari doties pie priekšniecības ar kardināliem plāniem par to, ko darba vietā vajadzētu mainīt vai uzlabot. Atstāsti spēcīgu par sevi pārliecinātas personības iespaidu.

ZIVIS

Mīlas dzīvē nekādas skaidrības. No viena grāvja otrā. Te šķiet, ka ir tā... Te atkal - nē, tā taču mirāža, ir pavisam otrādāk! Milzīga nepārliecinātība par savas rīcības pareizumu. Ieteikums? Tiec galā ar sevi pašu, saproti, ko vispār gribi. Kamēr nebūs skaidrs mērķis un veidi, kā gribēto sasniegt, emociju "amerikāņu kalniņi" turpināsies.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

FOTO. Redzēti sabiedrībā! Populāri Latvijas cilvēki visdažādākajos gadu mijas pasākumos 7
Kur palikuši viņa mati? Princis Viljams nogriezis tos teju uz nullīti 14
Skolā Krievijā pusaudzis ar cirvi ievaino sešus bērnus un skolotāju 25
Pievienot komentāru