Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Jaunajiem pāriem lieliska iespēja satikt pakalpojumu sniedzējus kāzu nozarē

Sievietēm
2016. gada 19. septembrī 10:00 2016. gada 19. septembrī 10:00
Jau ceturto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde, kur vienā dienā pāriem ir iespēja satikt desmitiem pakalpojumu sniedzēju kāzu nozarē, sākot ar kāzu kleitu saloniem un beidzot ar vakara vadītājiem.

Izstāde „Tavas kāzas” un semināri par kāzu budžetu un scenāriju ir paredzēti:

•    pāriem, kuri plāno precēties;

•    vedējiem;

•    kāzu pakalpojumu sniedzējiem (viesu namu vadītāji, floristi, vakara vadītāji u.c.).

Izstādē būs iespēja iepazīties ar nozares speciālistiem, kuru kvalitāte ir praksē pārbaudīta un atzīta.

Semināros tiks padziļināti apskatītas svarīgākās tēmas kāzu organizēšanā, proti, kāzu budžets, pakalpojumu izvēle, kāzu scenārijs un kāzu dienas plāns.

Mērķi:

•    Apzināt raksturīgākās kļūdas kāzu organizēšanā, kuras var “izgāzt” kāzas;

•    Informēt par principiem (instrumentiem), ar kuru palīdzību Jūs varēsiet samazināt kāzu organizēšanas izdevumus līdz pat 20%;

•    Sniegt piemērus/modeļus, kā veidot pasākumus jeb kā atbrīvoties no liekām galvassāpēm, improvizējot un mēģinot izdomāt visu no jauna.

Kāzu Aģentūras komanda.

Lekcijas vadīs SIA "Kāzu Aģentūra" direktore Dace Miezīte, un noslēgumā būs viesis Valters Krauze, kā arī būs iespēja dzirdēt pieredzes stāstus no “Kāzu Aģentūras”.

Lekcijas jau vairākkārtēji ir atzītas un pieprasītas. Veiksmes stāsta pamats ir “Kāzu Aģentūras” un personīgi Daces Miezītes bagātīgās pieredzes apkopojums.

“Kāzu Aģentūra” jau vairāk kā 13 gadus specializējas klasisko un augstākā līmeņa kāzu organizēšana gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.

Kā min pati Dace Miezīte: “Atzinība, pateicības vārdi, rādītāji- viņi silda sirdi. Taču pie tā mēs neapstāsimies. Mūsu dzīve ir kāzas. Mūsu veiksmes stāsts ir komanda. Mūsu pieredze ir gadiem atstrādātas tehnikas un nepārtraukta sevis, sava darba izpildes pilnveidošana. Latvijā kāzu pakalpojumu tirgum ir liels potenciāls, kur iespējas attīstīties un augt ir ne tikai pakalpojuma sniedzējiem, bet arī pašiem pāriem, vedējiem un kāzu kultūrai kā tādai. Papildus virzieni - lekcijas, izstādes radās tieši dēļ šī iemesla - apvienot nozares speciālistus, noteikt kvalitātes normas, lai patērētājs neciestu un celt kāzu kultūru Latvijā. Mēs esam skaista valsts ar vēl skaistākiem cilvēkiem, mums ir bagātīgas tradīcijas un profesionāli cilvēki, kuri vēlas ielikt visu savu sirdi darbā, ja vien viņiem ir kur sevi realizēt. Prieks, ka katru gadu mūsu lekciju, izstāžu dalībnieku skaits aug. Prieks, ka cilvēki dzird un vēlas dzirdēt. Prieks, ka, neskatoties uz ekonomisko situāciju Latvijā, arvien vairāk cilvēki pievērš uzmanību kvalitātei, un pats galvenais- arvien vairāk latvieši, neskatoties, ka dzīvo ārzemēs, izvēlas savu “Jā” vārdu teikt tieši mūsu dzimtajā zemē. Manuprāt, tas par ļoti daudz ko liecina.”

Atsauksmes pēc 2015. gada lekcijām:

„Jau pirms diviem gadiem līgavainis mani bildināja, bet kāzas mums nācās pārcelt par veselu gadu. Esmu gājusi uz dažādām izstādēm, bet ir ļoti grūti saprast un izdarīt pareizo izvēli, jo pakalpojumu ir daudz un tie ir dažādi. Esmu ļoti priecīga, ka nolēmu apmeklēt šīs lekcijas, jo tagad zinu, kam jāpievērš uzmanība, jo ir tik daudz un dažādu nianšu! Ja iepriekš viss šis process man radīja bažas un satraukumu, tad tagad, lai gan darba daudz, tomēr uz to skatos savādāk. Liels paldies par iedrošināšanu.”

„Vienkārši super!!!  Apmeklēju lekcijas, kaut arī pati neprecos un nevienam neesmu vedējmāte, taču tas, ko te dzirdēju un redzēju, bija kaut kas fantastisks. Ļoti interesanti pavadīts laiks, viesi superīgi, var just, ka sava aroda pratēji, bet lektore Dace... Nav brīnums, ka par „Kāzu Aģentūru” dzirdamas vislabākās atsauksmes! Esmu sajūsmā! Paldies, paldies, paldies!”

Vairāk info par Kāzu aģentūru:

http://www.milestiba.lv/

http://positivewedding.blogspot.com/

Pieteikties dalībai izstādē:

Zvaniet vai rakstiet Sandrai Ādamsonei (tel. nr.: +371 27531155, e-pasts: Sandra@milestiba.lv) vai pasūtiet biļetes "BiļešuParadīzē".

*Biļešu skaits ir ierobežots.

Reklāmas raksts sadarbībā ar SIA "Kāzu Aģentūra"/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA. Filmas “Nameja gredzens” galvenie varoņi ballītē nobauda latviešu alu 9
Par haskiju turēšanu mēslos, mitrumā un trūkumā atbildīgajiem 800 eiro sods 20
"Labāk pusstundu vēlāk mājās, nekā stundu ātrāk morgā..." Policisti asi izsakās par vakardienas notikumiem uz ceļiem 29