Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dzemdēt vai nedzemdēt, barot vai nebarot mazuli ar krūti - tā ir katras pašas sievietes izvēle, nevis "pienākums pret sabiedrību", atgādina aktrise Emīlija Blanta.

"Sabiedrībā valda māmiņu kults!" - Emīlija Blanta nopeļ spiedienu uz sievietēm 32

Sievietēm
2016. gada 22. septembrī 10:50 2016. gada 22. septembrī 10:50
Britu aktrise Emīlija Blanta nopēlusi sabiedrības spiedienu kā uz jaunajām māmiņām, tā arī sievietēm, kuras nolēmušas nelaist pasaulē bērnus.

"Es uzskatu, ka uz sievietēm tiek izdarīts milzu sabiedrības spiediens par mātes lomu. Tas ir māmiņu kults," sacīja aktrise, kurai ar seriāla "The Office" ("Ofiss") aktieri Džonu Krasinski ir divas meitas. "Manuprāt, sievietes jūtas tā, it kā viņām vajadzētu aizstāvēt savā dzīvē pieņemtos lēmumus - vai viņas vēlas būt mātes, vai varbūt tomēr nē. Vai viņas vēlas mazuli barot ar krūti, vai arī nē. Es varētu vēl ilgi turpināt."

33 gadus vecā Blanta gaidāmajā filmā "The Girl on the Train" ("Meitene vilcienā") spēlē šķirteni Reičelu, kura pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem laulībā ieņemt bērnu kļūst atkarīga no alkohola. Varone sāk idealizēt pāri, kura mājai katru dienu brauc garām ar vilcienu.

"Sievietes dažreiz ir ļaunas viena pret otru, īpaši tad, ja runājam par mājas dzīvi," uzskata Blanta. "Es domāju, ka filmā tas ir labi attēlots."

Kinolente balstīta uz britu rakstnieces Polas Hokinsas bestselleru ar tādu pašu nosaukumu.

Filma kinoteātros iznāks 7.oktobrī.

LETA, BBC/ Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Pasažiere panāk, ka “Air France” reisā apcietina visu apkalpes komandu 12
Autovadītāja tiesību kārtošana nākamgad mainīsies: teorijas jautājumos ieviesīs nebijušu jaunumu 19
"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 2
Skatīt visus komentārus