Patiešām laimīgi vai tikai izliekas? Publiska attiecību demonstrēšana mūsdienās kļūst par normu.

Kā sociālajos tīklos uzvedas pāri, kuri patiešām ir laimīgi (nevis pietēlo)? 58

Sievietēm
2016. gada 6. oktobrī 08:14
Piekritīsiet, katram "Facebook" draugos ir "tas" pāris (un reizēm pat vairāki), kura mīlas izpausmes regulāri parādās jaunumu plūsmā. "Mana sirsniņa", "mans runčuks", "vīriņ, ļoti mīlu" – šī ir tikai neliela daļa no tā, par ko publiski priecājas ļaudis, kuri viens otru mīl.

Zināmai sabiedrības daļai rodas jautājums, “kam tas viss ir vajadzīgs”, vēl citi spiež “patīk” vai pat pieliek sirsniņu. Jebkurā gadījumā – šāda publiska attiecību demonstrēšana mūsdienās kļūst par normu, jo, kā raksta “Business Insider”, kā gan citādi pierādīsi, ka attiecības patiešām eksistē? Turklāt – ja tevis nav feisbukā, tevis nav vispār.

Ko ar mums ir izdarījuši sociālie mediji? Tie ir kļuvuši par piedevu, ja ne pat par projekciju tam, ko saucam par savu identitāti, pašvērtību. Turklāt mēs redzam, kā mūsu ievietoto dabas skatu vai pašbildi novērtē citi, un tas palīdz mums saprast, kur atrodamies sociālajā telpā. Galu galā nav nekas pārsteidzošs, ka kļūstam atkarīgi un priecājamies par to, ja kāds mūs novērtē ar “kliku”.

Kā atšķiras patiešām laimīgi pāri no tiem, kuri par tādiem tikai izliekas?
0/7
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 52
  • Rīgā nosvin pirmizrādi filmai, kuru veidoja četrus gadus! FOTO 6
  • Kijevā nošauts bijušais Krievijas Valsts domes deputāts Voroņenkovs 18