Ieva Rubene par modes biznesa aizkulisēm: "Taivānā slimot un kavēt darbu nedrīkst". VIDEO 10

Shortcut
17. februārī 18:13
Laikā, kad Ieva Rubene aktīvi piedalījās skaistumkonkursos un kā modele strādāja gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām, viņai nācies kādu laiku padzīvot arī Āzijas valstīs un iepazīt tik atšķirīgo kultūru. “Man patika ātrais dzīves ritms, kas valdīja Taivānā. Es nevaru izturēt čammāšanos kāda visbiežāk vērojama Itālijā vai Indijā.” atceras Ieva. Taču Taivānā gluži otrādi – dzīves ritms esot saplānots pa minūtēm un laiks ir nauda.

Turklāt taivānieši ar visaugstāko atbildību attiecies ne tikai pret savu darbu, bet šādu pieeju prasa arī no citiem. “Tur nevar tā piezvanīt un pateikt, ka es slikti jūtos un šodien uz darbu nenākšu. Uzreiz ir klāt pārstāvji, mēra temperatūru un pārbauda, vai tiešām modele jūtas tik slikti.” Taivānas modes aizkulises atklāj Ieva Rubene.

Raidījums “Hobiju Domnīca”, kas jau sestdien, 18. februārī plkst. 16:35, būs skatāms kanālā 360TV, dosies uz Taivānu. Diriģents Ints Teterovskis atklās sava krāšņā ceļojuma aizkulises un dalīsies iespaidos par publiskās pirts apmeklējumu, bet to, kā pagatavot gardu maltīti taivāniešu gaumē, demonstrēs šefpavārs Endijs Bērziņš. Tāpat uzzini, kāpēc grupas “Latvian Voices” dziedātāja Laura Leontjeva tieši Taivānā jutusies kā karaliene!

Kasjauns.lv/Video: "Hobiju Domnīca"
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Dzīvnieku mocītājs Kalētu fermā turpina mērdēt lopus 39
  • Policija atradusi 9 gadus veco Artūru, kurš vakarā nepārnāca mājās 15
  • Pēc terorakta Londonā šī sieviete lakatā kritusi nežēlastībā 40