Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Sieva ar džipu uzbrauc uz apmales un pārbiedē gājējus. VIDEO

Shortcut
2016. gada 22. decembrī 12:17 2016. gada 22. decembrī 12:17
Spraigajā attiecību šovā “Uzmanību! Mana sieva pie stūres” īstajā un vienīgajā televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”, pie stūres sēdīsies gan īpaši kolorīts draugu pāris, gan laulātie ar vairāku gadu attiecību vēsturi. Viņi ne tikai nebaidīsies no ne tiem pieklājīgākajiem izteicieniem, bet pat pamanīsies pārbiedēt gājējus, ar džipu uzbraucot uz apmales.

Tu pat apstāties nejēdz!

Vidzemnieki Gatis un Linda ilgus gadus ir labākie draugi. Tetovēšanas meistare Linda šobrīd ir mājsaimniece un rūpējas par savas ģimenes abām atvasēm. Lindas vīrs devies komandējumā, tāpēc šovā kolorītā dāma pie stūres sēdīsies kopā ar draugu Gati. Viņš ir apsargs, kuru kaitina Lindas egoisms un ātruma neaprēķināšana pie stūres. Lai arī Linda Gatim pārmet nepieklājīgus izgājienus un rēķināšanos tikai ar sevi, pāris spējis saglabāt draudzības saites jau astoņus gadus. Lindai īsts pārbaudījums pie stūres ir braukšanas uzsākšana, kā arī ātrumu pārslēgšana, savukārt Gatis šova laikā izceļas ar īpaši skarbu leksiku un izteicieniem.

Ko tu gribi labāk – bedri vai kupenu?

Ģirts un Inese kopā ir vairāk nekā divus gadus. Ģirts Rīgas Ekonomikas augstskolā strādā par pārvaldnieka palīgu, bet Inese darbojas klientu apkalpošanas jomā, apvienojot darbu ar vadības zinības studijām. Inese brauc labi, bet ļoti nedroši. Savukārt Ģirtam trūkst pacietības draudzenei mācīt vadīt auto, tāpēc pie savas automašīnas stūres ļāvis tai sēsties vien pāris reizes. Savukārt šova laikā Inese ar drauga auto “rullēs” tā, ka nepamanīs nedz neskaitāmās pilsētas bedres, nedz ceļa apmales.  

Ar džipu taranē apmali un iebrauc kupenā

Ķekavnieki Inga un Aivars Ozoli laulības ostā iestūrējuši pirms diviem, bet iepazinušies pirms pieciem gadiem. Abus kopā savedusies Aivara bērnības draudzene. Vīrs sievu raksturo kā klusu, bet ar raksturu. Viņa savukārt savu kungu uzskata par īstu spītnieku.  Inga izvēlas auto pēc izskata, bet Aivars pēc lieluma un izturības. Tieši tāpēc abu ģimenes auto ir milzīgs džips. Turklāt tieši jaudīgais braucamais paglābs abus no auto sasišanas, jo Inga, veicot pagriezienu, strauji uzbrauks uz apmales, pārbiedējot ne tikai gājējus, bet arī savu vīru.

Nepalaid garām un izdzīvo īstu attiecību vētru šovā “Uzmanību! Mana sieva pie stūres” jau šovakar plkst. 22 pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzija sievietēm “STV Pirmā!”.


Kasjauns.lv / Video: “STV Pirmā!”

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 12
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 4
Pievienot komentāru