Armands Simsons atzīstas, kā izpērk savus grēciņus. VIDEO

Shortcut
2016. gada 19. decembrī 16:44 2016. gada 19. decembrī 16:44
Kanāla 360 TV jaunajā realitātes šovā “Es būšu tu!” ļoti atklāts bija TV raidījuma “Superbingo” vadītājs un hokeja kluba “Dinamo Rīga” tehniskais direktors un raidījumu vadītājs Armands Simsons, kurš atzinās kādā savā netikumā, dēļ kā viņa sieva pat raud. Taču Armandam ir padoms, kā situāciju atrisināt.

Jaunais realitātes šovs izzina, vai pasaule sagriežas otrādi, ja sieva un vīrs uz trim dienām apmainās vietām. Ikvienam ik ceturtdienu plkst. 19:55 kanālā 360TV ir iespēja nonākt pasaulē, kur vīrs veiks sievas darbu un mājas pienākumus, bet sieva – vīra.  Vai tas palīdzē labāk saprast vienam otru un ļauj pārdomāt savu vietu ģimenes dzīvē? Vai šis eksperiments izvēršas par izgāšanos vai tieši pretēji - lielo iespēju? Visbeidzot, vai tas uzšķiļ kaisli attiecībās un ļauj jūtām iekvēlot vēl karstāk?

Pirmajā sērijā mājsaimnieces pienākumus uz savas ādas izjuta hokeja kluba “Dinamo Rīga” tehniskais direktors un raidījumu vadītājs Armands Simsons, kurš cepa, vārīja, mazgāja, gludināja, apmeklēja skaistumkopšanas salonu, nodarbojāsar floristiku un citiem sievas pienākumiem. Savukārt viņa sieva Iveta iejutās ģimenes apgādnieces lomā un uz savas ādas iepazina Armanda  ikdienu, veicot darbus “Dinamo Rīga” birojā, mazgājot ģimenes auto, skaņu studijā ierunājot reklāmu, kā arī uzpildīja auto gāzi un apmeklēja Crossfit treniņu.

Armands Simsons ar sievu Ivetu.

Šajā šovā Armands Simsons arī atzinās, kad šad tad “noraujas no ķēdes” – iedzer alu vai vīnu vairāk, nekā vajadzētu. Un tas ļoti nepatīk viņa kundzei Ivetai. “Tad es uzsprāgstu. Tādā ziņā, ka es izraudos. Un tas man varbūt arī palīdz – es atbrīvojos no negatīvajām emocijām,” atklāja Simsona sieva.


Kasjauns.lv/Foto: No Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 24
FOTO: sīvā cīņā noskaidrots pasaulē neglītākais suns šogad 12
Cilvēki nofilmē, kā pa Minsku lielā ātrumā traucies tanks "ieskrien" stabā un avarē 9
Pievienot komentāru