Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Vīri riskē ar mašīnām un sievu zobiem. VIDEO

Shortcut
2016. gada 8. decembrī 15:44 2016. gada 8. decembrī 15:44
Spraigajā attiecību šovā “Uzmanību! Mana sieva pie stūres” pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”, pie stūres sēdīsies skolotājas Anda un Sandra, kā arī jaunā māmiņa Elīna. Dāmām ar auto vadīšanu neies tik viegli kā cerēts, savukārt vīri demonstrēs gan izcilu savaldību, gan ļausies emocijām, skarbām frāzēm un pārmetumiem.

Ko tu taisi humora šovu?!

Anda ir rīdziniece, kura nesen savu draugu Reini no Liepājas ir “atvilinājusi” uz Rīgu. Abi ir kopā ir pusotru gadu -  Anda strādā par skolotāju un studē, bet  Reinis ir šoferis. Tieši Reinis jo īpaši vēlas, lai viņa dzīves biedrene beidzot iemācas braukt ar auto, bet viņš pats varētu no stūrēšanas atpūsties. Taču pagaidām Andai ar stūrēšanu ies diezgan pagrūti – meitene vairāk paļausies uz Reiņa padomu un gaidīs, ka draugs pateiks priekša, kā rīkoties konkrētajā situācijā. Tomēr izrādīsies, ka Reinis nebūt nav tas savaldīgākais instruktors. Turklāt arī laika apstākļi būs īpaši sazvērējušies pret Andu – braukšanas nodarbības laikā snigs un putinās, auto vadīšanu apgrūtinot “pēc pilnas programmas”.

Trakums ar tevi, sieviete!

Zemgalieši Sandra un Kristaps ir īsti audi automašīnu fani, jo puisis ir šī zīmola kluba biedrs. Sandra studē Bauskas Pedagoģijas institūtā un strādā par skolotāju. Pāris apliecina, ka mīlestība no pirmā acu skata eksistē, jo abi apprecējās jau pēc mēneša ilgas pazīšanās. Sandrai izbrauciens pa galvaspilsētas ielām būs īsts pārbaudījums, jo pēc viņas domām “Rīgā brauc visādi dīvaiņi.” Savukārt Kristaps pēc pirmās auto vadīšanas apmācības atzīs –“Trakums ar tevi, sieviete!”

Spied to pedāli!

Jaunā māmiņa Elīna un apbedīšanas biroja saimnieks Kristaps ir pazīstami desmit gadus. Turklāt deviņus no tiem abus vieno romantiskas attiecības. Elīna jau reiz mācījusies vadīt auto, taču pie autovadītāja apliecības tā arī nav izdevies tikt. Vīrs Kristaps instruktora lomā būs īsts perfekcionists, un tā vietā, lai teiktu priekšā katru manevru, mudinās sievu pašai pieņemt lēmumus par piemērotāko rīcību. Viņš ar tādām frāzēm kā “spied pedāli grīdā, ko tu uztraucies!” “tev labi sanāk”, mīļi atbalstīs savu sieviņu tik grūtajā ceļā uz auto vadītāja apliecības iegūšanu.

Nepalaid garām un izdzīvo īstu attiecību vētru šovā “Uzmanību! Mana sieva pie stūres” jau šovakar plkst. 22.00 pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzija sievietēm “STV Pirmā!”


Kasjauns.lv / Video: “Uzmanību! Mana sieva pie stūres”

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 11
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 31
Rīga atkal staro! Šodien sākas spožākais festivāls 4
Pievienot komentāru