Braukšanas šovā puisis knapi izstūrē auto no pagalma. VIDEO

Shortcut
2016. gada 29. decembrī 12:33
Spraigā attiecību šova “Uzmanību! Mana sieva pie stūres” noslēguma sērijā, kas jau šovakar būs skatāma pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”, pie stūres sēdīsies ne tikai divas sievietes, bet arī pavārs Nils. Tiesa gan, viņš šova laikā pierādīs, ka ar vēlmi vadīt auto vien ir par maz.

Dod gāzi virsū, Nil!

Nils un viņa instruktore Marta ir draugi kopš bērnības. Marta studē Valmierā, kura ikdienā visur pārvietojas ar automašīnu, bet Nils ir pavārs, kurš jau ilgu laiku sapņo iegūt autovadītāja apliecību. Draugi bieži dodas kopīgos izbrauciens ar auto, tāpēc Nila stūrēšanas iemaņas nāktu par labu arī Martai, jo ceļojumos tad abi varētu stūrēt uz maiņām. Taču Nila sniegums šova laikā liecinās, ka puisim nepieciešams vēl apgūt auto vadīšanas prasmes, kā arī tehniku, un bez draudzenes atbalsta viņš patstāvīgi ielās izbraukt vēl nav gatavs.

Nepalaid garām un izdzīvo īstu attiecību vētru šova “Uzmanību! Mana sieva pie stūres” noslēguma sērijā jau šovakar plkst. 22 pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzija sievietēm “STV Pirmā!”

Kasjauns.lv / Video: “STV Pirmā!”


Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 39
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 34
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 9