Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Braukšanas šovā puisis knapi izstūrē auto no pagalma. VIDEO

Shortcut
2016. gada 29. decembrī 12:33 2016. gada 29. decembrī 12:33
Spraigā attiecību šova “Uzmanību! Mana sieva pie stūres” noslēguma sērijā, kas jau šovakar būs skatāma pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”, pie stūres sēdīsies ne tikai divas sievietes, bet arī pavārs Nils. Tiesa gan, viņš šova laikā pierādīs, ka ar vēlmi vadīt auto vien ir par maz.

Dod gāzi virsū, Nil!

Nils un viņa instruktore Marta ir draugi kopš bērnības. Marta studē Valmierā, kura ikdienā visur pārvietojas ar automašīnu, bet Nils ir pavārs, kurš jau ilgu laiku sapņo iegūt autovadītāja apliecību. Draugi bieži dodas kopīgos izbrauciens ar auto, tāpēc Nila stūrēšanas iemaņas nāktu par labu arī Martai, jo ceļojumos tad abi varētu stūrēt uz maiņām. Taču Nila sniegums šova laikā liecinās, ka puisim nepieciešams vēl apgūt auto vadīšanas prasmes, kā arī tehniku, un bez draudzenes atbalsta viņš patstāvīgi ielās izbraukt vēl nav gatavs.

Nepalaid garām un izdzīvo īstu attiecību vētru šova “Uzmanību! Mana sieva pie stūres” noslēguma sērijā jau šovakar plkst. 22 pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzija sievietēm “STV Pirmā!”

Kasjauns.lv / Video: “STV Pirmā!”


Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 29
Rīga atkal staro! Šodien sākas spožākais festivāls 2
Pievienot komentāru