Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Holivudas aktrise Kamerona Diaza ar vīru grupas "Good Charlotte" mūziķi Bendžiju Madenu. (Foto: Vida Press)

Vai tiešām Kameronu Diazu vairs neredzēsim uz lielajiem ekrāniem?

Shortcut
14. jūlijā 06:00 2018. gada 14. jūlijā 06:00
Karlīna Timofejeva
Dzeltenā prese mēļo, ka amerikāņu aktrise Kamerona Diaza esot nolēmusi likt punktu savai karjerai un faniem vairs nav nekādu cerību viņu redzēt kādā jaunā lomā. To nesenā intervijā paziņojusi Diazas draudzene - aktrise Selma Blēra, sakot, ka Kamerona vairs negrasoties filmēties un uz lielajiem ekrāniem neatgriezīšoties.

Lieki teikt, ka šādi jaunumi no sirds satraukuši aktrises fanus, kuriem par tik negaidītu pavērsienu bažas bijušas jau kopš 2014. gada, kad Kamerona pēdējo reizi piedalījās filmā “Enija” un kopš tā laika jaunos projektos vairs nav iesaistījusies. Kopš laulībām ar mūziķi Bendžiju Madenu, kas notika 2015. gadā, tā vietā lai savus pielūdzējus priecētu ar jaunām filmām, aktrise pievērsusies veselīgam dzīvesveidam un iedvesmas grāmatu rakstīšanai. Tiesa, redzot kādu ažiotāžu  ziņa par populārās aktrises karjeras beigām sacēlusi, vēlāk gan Selma Blēra ņēma savus vārdus atpakaļ, sakot, ka tikai pajokojusi un “nu ir gatava likt punktu savai kā Kameronas Diazas kāz “preses pārstāves” karjerai.” Kamēr ar nepacietību gaidām Kameronas Diazas parādīšanos uz TV ekrāniem arvien jaunos projektos, televīzija sievietēm STV Pirmā! šonedēļ piedāvā lieliski pavadīt laiku kopā ar aktrisi filmā “Sliktā skolotāja.” Skaties filmu sestdien, 14. jūlijā plkst. 20:00, STV Pirmā!

Citi šobrīd lasa

Svin visa Latvija: aplūko, kā Latvijas novadi mirdz simtgades krāsās! 40
FOTO: dvīņu māsas, kas piedzima savienotas, pēc smagas operācijas veiksmīgi atdalītas 4
Vējonis uzrunā pie Brīvības pieminekļa: ideālā Latvija ir mūsu spēkos 36
Pievienot komentāru

Беременная герцогиня Меган поразила глубиной декольте во время выхода в свет

Резидент Comedy Club о семье Масляковых и КВН: «Там мафия, они могут сказать: "У этого мальчика кривые зубы, к черту его!"»